• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

İpek İlaçlama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
116 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Bey
  • ADRES: Pamuklar Mahallesi, Alıçdağ Sok. No : 24/A Yenimahalle/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 327 6131
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

İpek İlaçlama; sağlığınız bizim önceliğimiz…

Ankara genelinde ilaçlama hizmetlerini sunmaktayız. Firmamız, Türkiye’nin önde gelen yetkili ilaçlama hizmetlerini vermektedir. Amacımız, tecrübeli ve güçlü kadrosuyla kesintisiz servis ve hizmetini güvenle vermekteyiz.

Ankara böcek ilaçlama İpek İlaçlama olarak yıllardır sunduğumuz ilaçlama hizmetlerimizde, “önce güvenlik ve kalite” diyerek yola çıktık. Sizlere uzun yıllar hizmet vermek için kendimizi geliştirmekteyiz. Bizimle iletişme geçebilir ve sormak istediklerinizi çekinmeden sora bilirsiniz.

Böcek ilaçlama olarak, Ankara’da yıllarca İpek İlaçlama böcek ilaçlama olarak en kaliteli servisi ve hizmeti sunmaktayız. Sürekli müşteri çevremizi genişlettik. Geniş ve güçlü kadromuzla Ankara’da böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama Hizmetlerimiz

Ev ilaçlama, uzman ekiplerce yapılması gereken halk sağlığı kuruluşlarından yetki belgesi almış firmalar tarafından yapılması gereken önemli bir iş dalıdır.

İlaçlama fiyatları konusunda firmamızın uzman sertifikalı ekibi tarafından ön keşif sonucunda sizlere en uygun ve en sağlıklı fiyatları vermektedir. Eev ilaçlama alanında bir çok ilaçlama firmalarının abartı fiyatlarına maruz kalmaktan bizimle kurtulun.

Uzman belgeli ve keşif ekibimiz sayesinde ev ilaçlama ücretleri doğru ve tutarlı çıkabilmesinin en önemli koşullarından bir tanesi doğru ilaçlama planlaması yapılabilmesidir.

Evlerdeki ilaçlama yapılan böcek, haşere ve kemirgen türleri:
Halk sağlığının korunması kapsamında mücadele edilen zararlılardan hamam böceği, sinek, bit, pire, tahtakurusu, örümcek, kırkayak, akrep, karınca, fare, yılan gibi insanlarla ortak yaşam alanı paylaşan canlılardır.

Haşerelere karşı mücadele ve evlerdeki böcek önleyici çözümlerimiz sayesinde sağlık dolu mutlu ve huzurlu yuvanızda güvenle oturmaya devam edebilirsiniz.

Firmamız ev böcek ilaçlama firması olarak Biyosidal alanında uzman ekibimiz sağlığınıza zarar vermeyecek Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve haşereleri uzaklaştıran etkili ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Ev Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar;
Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir.

Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti ev içerisinde ve çevresindeki böcek türlerine göre etkili olarak haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanmaktadır.

Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?
İlk olarak haşere ve böcek tespiti yapılarak kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimi yapılır. Ev ilaçlama konusunda böcek ve haşereler karşı tespit sonrası belirlenen bir çok ilaçlama türü vardır.

bu ilaçlama türlerini Biyosidal uzmanlarımız sizlere ön keşif sonrası veya telefonda bilgilendirme yapacaktır.

Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları:
Firmamız Böcek ilaçlama olarak sizlere en uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda vermeyi temenni ederiz.

Ev ilaçlama sonrası temizlik:

Ev ilaçlaması yapıldıktan sonra, ilaçlama yapılan alanlara ıslak veya kuru olarak temizlik yapılmasına gerek yoktur. Böcek ve haşere ilaçlamanın kendisi başlıca temizlik olmasından dolayı sizin yapacağınız temizlik sonrası yüzeyde durması gereken Biyosidal ilaçlar yok olacaktır.

Sizlere gelen Biyosidal uzmanlarımız ne zaman ve nerelerin temizlenebileceği konusunda size bilgi vermektedir.

Ev ilaçlama sonrasında koku olacak mı:

Ev ortamlarında kullanılan insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz” veya “az kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır.

Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecine yardımcı olacaktır. İsterseniz jel ilaçlama yaptırabilir, evinizden çıkmak zorunda kalmaz.

Ev ilaçlaması sırasında veya sonrasında evinizden ayrılmanıza gerek yoktur.
Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığı zaman mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla evinize girebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Ev için kullanılan böcek ilaçlarını bilinçsiz olarak kullanımından kaçının! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçli ilaçlamalar hem kendi sağlığınız hemde çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. İlaçlama bilinçli ve kontrollü yapılan bir iştir. Lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.