• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
154 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ünal Kahraman
  • ADRES: Hasanpaşa mahallesi tevhid caddesi numara 13 / Dükkan
  • TELEFON: 0 (850) 302 1614
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Eşya Depolama
Ev depola, depolamanın basit, uygun fiyatlı ve güvenli olması gerektiği inancı üzerine kurulmuştur. 25 yılı aşan hizmet süremiz boyunca, kaliteden, müşteri odaklı yaklaşımdan ve bütçe dostu fiyat politikasından hiç vazgeçmedik. Eşya depolama gereksinimleriniz için siz de Ev depola ile iletişime geçebilir, kusursuz hizmet alma avantajı elde edebilirsiniz.
İstanbul Eşya Depolama Hizmeti
Eşyalarınızın güvende ve emniyetli şekilde kalmasını sağlayan Ev depola, tek eşyadan çok sayıda eşyaya kadar bütün ürünleri depolama imkanına sahip. Geniş ve yüksek güvenlikli tesisimiz, eşyalarınızın güvenli koşullarda muhafaza edilmesini mümkün kılar.
Özelleştirilmiş depolama çözümleri ile kaliteli İstanbul eşya depolama hizmeti almanız Ev depola sayesinde çok basit. Eşyalarınız, günün 24 saati izlenen ve son teknolojik alarm sistemine sahip olan alanlarda depolanmaktadır. Tesisimizdeki eğitimli ve deneyimli personellerimiz, herhangi bir sorununuzda size destek sağlamak için hazırdır.
İstanbul eşya depolama hizmetimiz her türlü makine, ekipman ve teçhizat için geçerli olabileceği gibi mobilya, koltuklar, buzdolabı, yatak, çalışma masası ve ofis eşyaları gibi nesneler için de geçerli olmaktadır. İstanbul Kurumsal eşya depolama ve bireysel eşya depolamada bütün istek ve gereksinimlerinize çözüm sağlayabiliyoruz. Depolama süreniz dolduğunda, talebinize istinaden eşyalarınızı bulunduğunuz adrese güvenli şekilde getirebiliyoruz. Bu yüzden hem nakliye hem de depolama konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.
Güvenli Eşya Depolama
Eşyalarınızın güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için tüm konumlarımızda 24 saat CCTV kaydı alıyoruz. Tesisimizi izleyen güvenlik kamerası görüntüleri anlık olarak kayıt altına alınmaktadır. Buna ek olarak; Ev depola, alanında profesyonel güvenlik personelleri ile çalışmaktadır. Tüm bunlar demek oluyor ki; Ev depola ile eşyalarınız son derece güvendedir.
Ev depola; İstanbul kaliteli eşya depolama hizmeti söz konusu olduğunda rakiplerini geride bırakmayı başarır. Sektördeki deneyimimiz, müşteri memnuniyetine odaklanmamız ve işimizi en iyi şekilde gerçekleştirme gayemiz, kaliteli hizmet sağlamamızı kolaylaştırıyor.
Eşya Depolama Fiyatları
Eşya depolama fiyat seçenekleri açısından değişir. Çünkü depolanacak olan nesnenin boyutu, sayısı ve muhafaza süresi de fiyatı etkilemektedir. Ev depola, sağlamış olduğu uygun fiyat avantajıyla da müşteri dostu olmaya devam etmektedir. Siz de İstanbul eşya depolama hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlara almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bu makale İstanbul eşya depolama için yazılmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.