• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
171 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSTAFA KARADAĞLI
  • ADRES: Yeniçeriler Cad. Hattat Sok. No:10/c Gedikpaşa Beyazıt İstanbul / Eminönü
  • TELEFON: 0 (212) 518 3223
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1970 senesinden beri siz değerli müşterilerimize deri ile ilgili her türlü dikiş, traş makina ve aksamlarını yurt dışından 1. elden temin ederek sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Yarma makinalarının değişik ebatlarda kullanılan deri yarma bıçaklarını Alman teknolojisi ile üreten ALBER markasının Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Deri yarma ve traşlama makinalarında kullanılan Topaç ve Bileme taşlarının üreticiliğini yapan İtalyan firması DUE-EMME markasınında Türkiye Genel Dağıtıcılığını yapmaktayız.

Yarma, traş makina ve her çeşit FORTUNA aksamlarının genel satıcısıyız. Her marka yarma makinasının garantili Mekanik Servisini Fortuna’dan Sertifikalı olarak yapmaktayız.

Dikiş makina çağanoz, mekik, komple ve bunun gibi parçalarının imalatını yapan İtalyan devi CM CERLIANI markasının yetkili satıcısıyız.

Dikiş makina iğnesi olarak her çeşit sistemi ve numara çeşitliliği sunan Alman firması GROZ-BECKERT genel satıcısıyız.

Ayrıca çalıştığımız firmalardan bazıları olan PFAFF, DÜRKOPP ADLER, ATOM, ELLEGI, CAMOGA, FAV gibi ünlü markaların makina ve aksamlarını satmaktayız.

Bizim işimiz deri sektöründe kullanılan makina ve aksamlarının teminidir, peki ya sizin işiniz nedir? Tanışalım bilgilerimizi paylaşalım…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.