• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Kayaşehir Başakşehir Halı Yıkama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
487 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ertan Elvan
  • ADRES: Saruhan sokak. NO: 55 Ziya Gökalp Mahallesi, 34490 Başakşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (538) 413 4838
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kayaşehir Başakşehir Halı Yıkama
Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden maalesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir. Çünkü evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalıdır ki ; halıların kiri dibe çekme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız halılarınız diplerinde hiç de hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilir.

Bunun yanı sıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarak da halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler. Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır. Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için Başakşehir, Kayaşehir Halı Yıkama olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli Kayaşehirli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kayaşehir ve Başakşehir’de En İyi Halı Yıkama Fabrikası
Kayaşehir Halı Yıkama olarak; başta Kayaşehir olmak üzere, Başakşehir’de halı yıkama konusunda uzman kadromuz ve profesyonel temizlik uygulamalarımız ile siz değerli Kayaşehir sakinlerine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Doğru hizmeti, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda ve en uygun fiyatları sunuyoruz!

Kayaşehir Başakşehir Halı Yıkama
Başakşehir’de Halı Yıkama Bölgelerimiz;
Başakşehir Halı Yıkama
Kayaşehir Halı Yıkama
Altınşehir Halı Yıkama
Onurkent Halı Yıkama
Metrokent Halı Yıkama
Oyakkent Halı Yıkama
Park Mavera Halı Yıkama
Fenertepe Halı Yıkama
Halkalı Halı Yıkama
Atakent Halı Yıkama
İkitelli Halı Yıkama
Bahçetepe Halı Yıkama
Bahçeşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı yıkama olarak; halılarınız ücretsiz servis araçlarımızla, görevli elemanlarımız tarafından makbuz karşılığı teslim alınırken, etiketlenir ve fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama-temizleme, kurutma işlemi bitirilen halılar ambalajlı olarak tekrar sizlere teslim edilir.

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye ve yorganlarınızı; evlerinizden alıyoruz önce özel karışımlı leke havuzumuzda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Özel makineler yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda %100 oranında neminden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Kayaşehir, Başakşehir ve İstanbul Avrupa yakasında daha birçok semtte en kaliteli hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Garantili halı ve koltuk yıkama, koltuklarınız evinizde, iş yerinizde profesyonel uzman kadromuzla kısa sürede ilk görünümündeki gibi tertemiz ve hijyenik olmasını garanti ediyoruz. Yerinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda siz de Kayaşehir koltuk yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.

Başakşehir’de Halı Yıkama Denilince Akla Kayaşehir Halı Yıkama Gelir!
Halı Yıkama Kayaşehir; internette Kayaşehir halı yıkama ya da Başakşehir halı yıkama şeklindeki aramalarınızda karşınıza birçok firma gelmektedir. Fakat halılarınızı teslim edeceğiniz en iyi halı yıkama fabrikasını iyi seçmeniz gerekiyor ve verdiğiniz paranın karşılığını hizmet olarak da almak istiyorsanız, son derece dikkatli olmanızda fayda bulunmaktadır. Halı yıkama konusunda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bireysel olarak da bu çalışmaları yapacaksanız eğer, en azından klasik deterjanlar yerine, daha profesyonel deterjanlar kullanmanız sizlerin lehine olacaktır. Kayaşehir halı yıkama firması, bu konuda oldukça bilinçli hareket ediyor ve kullandığı ürünlerin yanı sıra çalışma sistemini de kusursuz bir hale getiriyor.

Fark yaratan halı yıkama hizmetleri ile ürünlerinizi kısa sürede temiz bir şekilde sizlere teslim eden firmanın en büyük artılarından bir tanesi, halılarınızın ömrünü de en iyi şekilde uzatıyor olmasıdır. Düzenli olarak alacağınız halı yıkama hizmetlerinin halılarınızın ömrünü de uzatması gerekiyor ve firmanın bu aşamada biraz daha profesyonel hareket etmesi şart!

Halılarınızın yapısı bu aşamada önem arz ederken, buna göre bir temizleme politikası belirlemenizin de faydası olacağını bilmelisiniz. Kayaşehir halı yıkama fabrikası bunu en iyi şekilde yapan halı yıkama fabrikaları arasında yer almaktadır. Kullandığı ürünler ve teknolojik yıkama makineleri ile birlikte kaliteyi her geçen gün bir üst seviyeye taşıyan Kayaşehir halı yıkama firmamız ile tanışabilir ve birinci sınıf işçilikle en iyi hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın ki; halılarınız çok çabuk kirlenen ürünlerden bir tanesidir ve sağlığınızı belli ölçüde etkileyen ürünlerden bir tanesi de diyebiliriz. Bu ürünlerin yıkanma çalışmalarında deneyimli bir ekip karşınıza çıkıyor ve gün içerisinde gerekli

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.