• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Kayaşehir Çilingir Center Anahtarcı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
255 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hamza Solmaz
  • ADRES: Kayabaşı Mahallesi, Merkez Kayaşehir AVM Zemin Kat, No:165, Kayaşehir Bulvarı, 34306 Başakşehir
  • TELEFON: 0 (535) 761 2328
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kayaşehir Çilingir; Evde unutulan anahtarlar, bir çok kişi için sorundur. Kayaşehir Çilingir Center, Kayaşehir semtinde Bulvar İstanbul, Bahçeşehir Başakşehir Konutları bölgelerinde 24 saat size hizmet vermektedir. Kayaşehir Çilingir hizmetleri konusunda destek veren ekibimiz, kesintisiz bir hizmet ağı ile, Başakşehir’in Kayaşehir ve Çevre Bölgelerinde 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

Biliyoruz ki, kapıda kalmak gerçekten acil bir durumdur.

24 Saat Kayaşehir Çilingir Hizmeti
Kayaşehir Çilingir Center olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz kadar anahtar ve anahtar kopyalama yapan ekibimiz, acil durumlarınızda da çilingir olarak hizmet vermektedir.

Çilingirlik hizmetimiz, güvenilir ve özel eğitim almış çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Değişik kilit sistemlerinde kısa sürede açılış ve değişim sağlayan ekibimiz, güvenli bir şekilde yeni kilidinizin de montajını yapmaktadır.

Bulunduğumuz Bölgede MUL-T-LOCK ve DORTEK anahtar, kilit sistemlerinin tek yetkili servisidir. Acil durumlarda her zaman Kayaşehir Çilingir Center ekonomik fiyatlarla bütçenize de uygundur.

Kayaşehir Çilingir Center Hizmetlerimiz
Anahtar Çekimi
Anahtar Kopyalama
Kapı Açma, Kilit Değişmi
Kale Kilit Yetkili Servis
Multlock Bayii Ve Yetkili Servisi
Dor-Tek Servisi
Kumanda Kopyalama
Çelik Kapı Tamiri

Arama Terimleri: Başakşehir Çilingir,Başakşehir Anahtarcı,Çilingir Başakşehir,Başakşehir Çilingir Servisi,Basaksehir Cilingir,Kayaşehir Çilingir,Çilingir Kayaşehir,Kayaşehir Avm Çilingir,Anahtarcı,Çilingir,Oto Anahtar,En Yakın Çilingir,Çilingir Fiyatları,En Yakın Anahtarcı,Anahtarcı En Yakın,Nöbetçi Çilingir,En Yakın Çilingir Numarası,Oto Anahtar Kopyalama.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.