• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Kepsan Otomatik Kepenk Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
140 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Çapoglu
  • ADRES: Mahmutbey Mah. Devekaldırımız Cad. Güzel Sok. No:5 Mahmutbey İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (212) 655 6917
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kepsan Kepenk 2005 yılında kurulmuştur. Kepsan Kepenk; işyeri kepenk sistemleri, konut panjur sistemleri, garaj kapıları, endüstriyel kapı sistemleri, seksiyonel kapılar, yana kayar kapı motorları, bariyer sistemleri, fotoselli kapılar, composite cephe sistemleri ve cam vitrin uygulamaları üzerine yoğunlaşarak sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sistemlerin hazırlanması, kurulması ve yerine montajı; modern sistemleri için gerekli donanıma sahip ve yeni teknikleri kullanabilen uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.
Misyonumuz; Kepsan Otomatik Kepenk Sistemleri olarak faaliyet gösteren firmamız, sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini kazanarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hızlı çözümler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak.
Vizyonumuz; Sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.
Değerlerimiz; Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşteriye verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının bilincinde olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.