• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
375 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Osman Keşke
  • ADRES: İ.O.S.B. Mutfakçılar San. Sitesi 14. Cadde M-8 No:33/34 Başakşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 488 2323
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Keşke Halı Yıkama Başakşehir Fiyatları, Telefon, İletişim Adresi
Keşke Halı Yıkama, 2000 yılında ilk olarak İstanbul Bağcılar merkez mahallesinde, günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak başladı. Bugün Başakşehir merkezinde; gerek ekipman, gerek kalifiye personel ve yatırımlar ile günde 1400-1500 m2 halı yıkar konuma gelmiştir. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Başakşehir’de yer alan Keşke Halı Yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makineler ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde kurumsal halı yıkama hizmeti aldığınızı hissedeceksiniz. Başakşehir’de halı yıkama yapan bir halı yıkama fabrikasının ruhsatı, vergi kaydı, marka tescili, TSE belgesi, mesleki oda kaydı, ustalık belgesi, halı yıkama sitesi ve sabit telefonu olup olmadığına dikkat ediniz.

Misyonumuz
Halı Yıkama çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen çözüm olmak, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan yüksek kaliteli hizmet vererek karşılıklı bir güven inşa etmek. Gelişmek için sürekli bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Halı Yıkama firmaları arasında artan rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktır. Keşke Halı Yıkama, sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Firmaları Arasında Keşke Halı Yıkama Farkı
Başakşehir Halı Yıkama olarak, halı yıkama ve diğer temizlik işlemleri her birey için önem arz etmektedir. Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak profesyonel halı yıkama işlemlerinin ise bu konuda en önde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hele ki yaşadığımız ve sık bir şekilde kullandığımız eşyalar için ayrı bir öneme sahiptir. Temizlik yapmak için ne kadar özen göstersek ve çabalasak da çoğu zaman verdiğimiz uğraşlar sınırlı kalmaktadır. Çünkü temizlediğimizi sandığımız eşyalarımız veya ortamlarımız, detaylı ve gerekli malzemelerle temizlenmemesi durumunda bakteri ve kir barındırmaya devam etmektedir. Bu durumlarda Başakşehir halı yıkama fabrikası gibi firmalardan profesyonel destek almak sizlerin yararına olacaktır.

Detaylı temizlik gerektiren eşyalardan bir tanesi halılardır. Halıları neredeyse günlük yaşamımızın her anı ve her yerinde kullanırız. Son yıllara baktığımız zaman birçok Başakşehir halı yıkama firması bu alanda kendisini gösterebilmek için birbirinden farklı yöntemler kullanmaya başlamıştır. Bizlerde Keşke halı yıkama firması olarak bu yarış içerisinde kendimize yer edindik. Başakşehir halı yıkama firmamızın başarısını detaylı inceleme, profesyonellik, güven ve memnuniyete dayandırıyoruz. Yaptığımız işlerde önceliği her zaman müşteriler ile ilişkilerimize veriyoruz. İşte bu yüzden diğer Başakşehir halı yıkama firmaları arasında ev hanımların en çok tavsiye ettiği ve güven duyduğu bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama İşlemleri
Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak, Başakşehir halı yıkama tesisimizde halıların yıkama işleminde fabrika tipi halı yıkama makinesini kullanıyoruz. Bu halı temizleme makinesi içerisinde birçok farklı fonksiyonu aynı anda barındırmaktadır. Makineye verdiğimiz halılarınız öncelikle ıslatılmaktadır. Islatıldıktan sonra derin fırçalama işlemine geçilmektedir. Fırçalama ile eş zamanlı olarak bitkisel özlü doğal şampuan halılarınıza ilave edilmektedir. Detaylı temizlik hizmeti sağlandıktan sonra halılarınızın durulama işlemine geçilmektedir. Durulama işlemini takiben halınız makineden rulo şeklinde çıkmaktadır.

Sıkma, Kurutma ve Ambalajlama
Başakşehir halı yıkama fabrikamızda yer alan son sistem halı yıkama makinelerinde derinlemesine yıkanarak iyice dezenfekte olan halılarınız sıkma makinesine atılmaktadır. Yüksek devirli sıkma makinesi sayesinde halılarınız büyük oranda kurutulmaktadır. Sadece üzerinde az miktarda nem bulunmaktadır. Bu nemin ortadan kalkması için toz ve kir olmayan güneş ışığı alan bir ortam tercih edilmektedir. Tamamen kuruyan halılarınıza parfüm sıkıldıktan sonra teslim edilmek üzere ambalajlanır ve temiz bir ortama koyularak bekletilir. Müsait olduğunuz an halılarınız Başakşehir halı yıkama servisi ile yola çıkar.

Profesyonel Hizmet
Başakşehir halı yıkama firması olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak profesyonel hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı güvenli bir şekilde tekrardan teslim etme garantisi veriyoruz. Piyasa ve meslek analizleri sayesinde kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Başakşehir halı yıkama, Keşke Halı Yıkama fabrikası ar-ge bölümümüzde takip ettiğimiz teknolojik ve malzeme

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.