• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

KM Kümsan Vinç Sistemleri San . ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
247 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ö. Orkun Çelikbilek
  • ADRES: Boya Vernik Organiza San. Böl. Batı Cad. No:1 TUZLA/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 593 0400
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

KM KÜMSAN VİNÇ SİSTEMLERİ vinç sektörüne 1973 yılında ÇELİKBİLEK KOLL. ŞTİ. ve KÜMSAN A.Ş. adıyla girmiş; gelişimin getirdiği değişimle Türkiye’nin vinç ihtiyacını en hızlı şekilde karşılamak adına sektörün kalbi olan İstanbul Tuzla’da 10 bin metrekarelik bir alanda müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye başlamıştır.
Geçmişten bugüne kadar çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen firmamız; ceraskal, halatlı vinç, tek kirişli gezer köprülü vinç, çift kirişli gezer köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç ve çelik konstrüksiyon imalatı konusunda yaptığı çalışmaların yanı sıra; bu ürünlerin ithalat ve ihracatını da yapmaktadır. İthalatını yaptığı ürünlerle sektörde yer alan diğer firmalardan ayrılan KM KÜMSAN VİNÇ SİSTEMLERİ, ürün yelpazesini genişleterek distrübütörlüklerine yenilerini eklemiştir.
Firma 2006 yılı itibariyle sektörünün lideri olan 6 firmanın distribütörlüğünü yürütmektedir. Bu firmalar, STREET Crane Company (Halatlı Vinçler, Zincirli Vinçler ve Ex-proof Vinçler-İngiltere), WAMPFLER (Enerji Transfer Sistemleri-Almanya), VETTER (Pergel Vinçler ve Döndürme Aparatları-Almanya), GIS (Elektrikli Zincirli Vinçler, KB Sistem-İsviçre), LOC (Transpalet ve İstifleme Makineleri-Fransa), YALE (Elektrikli Zincirli Vinçler, Kaldırma ve İstifleme Makineleri-Almanya)’den oluşmaktadır. 2007 yılı itibariyle kendi sektöründe lider konumunda olan Marco Lift (Kaldırma Platformları-İsveç) ve Forjas-İrizar (Kanca-İspanya)’ı da distribütörlükleri arasına eklemiştir.
Halen ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası’na sahip olan KM KÜMSAN VİNÇ SİSTEMLERİ, Tuzla Boya Vernik Organize Sanayi Bölgesi’nde 10 bin metrekarelik alanda vinç, vinç komponentleri ve çelik konstrüksiyon konusundaki üretim ve ihracatını artırarak; sektörünün lideri firmalarından aldığı teknik ve kalite desteğiyle hem iç hem de dış pazarlarda hak ettiği yeri almaya çalışmaktadır.
Türkiye ve dünya sektöründe duyulan vinç ihtiyacına tek elden çözüm ortağı olmayı amaçlayan kuruluşumuz ekonomik ve kaliteli ürünleriyle müşteri istek ve memnuniyeti prensibini benimseyerek hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.