• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
436 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdullah Uyanık
  • ADRES: Heskop Sanayi Sitesi M6 Blok No:95 Başakşehir- İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 337 0572
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kompozit Rögar Kapağı
Kompozit rögar kapağı imalatında sektörde öncü firmalar arasında yer alan Dekar Metal Tic. ve San. Ltd. Şti., metal döküm sanayi alanında 1994 yılından bu yana ham madde ticareti ve yardımcı malzemeler sahasında imalatçı firmalara satış desteği sağlayarak büyüme hızını yakalamıştır.

Bununla beraber gelişen sektörde Uynk Döküm Yapı Elemanları firmasının ürünleri olan sfero döküm kapak ve kanal ızgaralarının satışına devam etmekteyiz. Altyapı sektöründe kullanımı hızla gelişen kompozit ve plastik ürünleri de isteklerinizi karşılayacak şekilde kalite standartlarına uygun ürünler sunmaktadır.

Kompozit rögar kapağı ve plastik rögar kapakları üretiminde lider olan firmamız müşterilerine yeni ürünler ve projeler geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak kaydıyla ARGE çalışmalarına devam etmekteyiz. Bize güvenen müşterilerimize teşekkürleri borç biliriz.

Vizyonumuz
Döküm ve Makine imalatı sanayinde söz sahibi bir isim olmak

Misyonumuz
Dekar Metal, dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir Türk şirketi olarak tanınacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Müşterilerin ihtiyaçlarını çağdaş döküm tekniklerini kullanarak kaliteli bir şekilde sunmak ve bu hizmetlerin geliştirilmesi.

Değerlerimiz
Müşteri odaklı
Takım çalışmasına inanan
Dürüst ve şeffaf
Çalışanlarını sürekli geliştiren
Yenilikçi
Çevre ve topluma duyarlı
Yaratıcı
Dinamik
Hazır Drenaj Kanalları;
Kompozit Hazır Drenaj Kanalları
Polimer Beton Hazır Drenaj Kanalları
Plastik Hazır Drenaj Kanalları
Rögar/Menhol Baca Kapakları;
Kompozit Rögar/Menhol Baca Kapakları
Polimer Beton Rögar/Menhol Baca Kapakları
Plastık Rögar Kapakları
Ctp Kompozit Özel Baca Ve Kanal Kapakları
Yağmur Suyu / Kanal Izgaraları
Kompozit Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları
Sfero/Pik Döküm Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları
Plastik Yağmur Suyu Ve Kanal Izgaraları
Ctp Kompozit Özel Yağmur Suyu/Kanal Izgaraları

Hedefimiz altyapı ürünleri konusunda deneyimli ve uzman kadromuz ile sizlerin çözüm ortağı olabilmek ve sektörün önde gelen firması olarak bu birlikteliği daha da ileriye taşımaktır.

Arama Terimleri: Kompozit Rögar Kapağı, Plastik Rögar Kapağı, Kompozit Rögar Kapağı Fiyatları, Kompozit Rögar Kapağı Ümraniye, Kompozit Menhol, Plastik Rögar Kapağı Fiyatları, Kompozit Rögar, Kare Rögar Kapağı, Kompozit Menhol Fiyatları, Plastik Rögar Kapakları, Kompozit Baca Kapağı, Kompozit Rögar Kapağı Üreticileri, Cam Elyaf Takviyeli Kompozit Rögar Kapağı, Kare Rögar Kapağı Fiyatları, Kompozit Menhol Kapağı, Plastik Mazgal Kapağı ve Kompozit Kanal Kapağı.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.