• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Kozyatağı Carrefour AVM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kozyatağı Carrefour AVM
  • ADRES: İçerenköy, Çayır Cd No: 1, 34752 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 448 0296
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi
Türkiye’nin ilk alışveriş merkezlerinin başında yer alan, Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi 1993 yılında Türkiye’nin en büyük Hipermarketi Carrefour Türkiye olarak kapılarını açmış ve 1996 senesinde Alışveriş Merkezi bölümü de eklenerek, Kozyatağı Carrefour AVM olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Kozyatağı Carrefour AVM daima İstanbul’un ve Türkiyenin en önemli perakende noktalarından birisi olmuştur.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Kozyatağı’nda, 126 dönümlük bir arazide, üzerinde bulunduğu E5 ve E6 Otoyolunun kesiştiği stratejik önemi yüksek köşebaşı bir konumda bulunan Kozyatağı Carrefour AVM, İBB’nin yeni metro ağı içerisinde, İstanbul’un en önemli 5 HUB istasyonundan biri olarak ‘Kozyatağı’ Metro HUB bağlantısının merkezinde yer almaktadır.

Kozyatağı Metro Hub’ının en önemli özelliği, Avrupa ve Anadolu yakasından gelen tüm Metro hatlarının AVM arazisi içerisinde birleşmesidir. Dünyada ilk defa bir AVM içindeki Metro istasyonundan günde yaklaşık 500 Bin ile 750 Bin metro kullanıcısının Kozyatağı Carrefour AVM’nin direkt içerisinden çıkış yapmasını sağlayacaktır. Kozyatağı Metro Hub’ı Gebze/Kartal/ Pendik /Maltepe / Bostancı’ – ‘Sabiha Gökçen Havalimanı / Çekmeköy – Dudullu, Tuzla – metro hatlarının tümünün birleşim noktası olup Türkiye’nin en işlek metro hatlarından birisi olarak faaliyet verecektir.

Kozyatağı Carrefour AVM’nin en büyük anchor’ı olan Carrefour SA Hipermarket 30.000m2 alan büyüklüğü ile Kozyatağı Carrefour AVM çatısı altında faaliyete geçtiği günden bu yana dünyadaki en verimli satış lokasyonlarından birisi olup, Avrupanın en büyük hipermarketlerinin başında yer almaktadır. Global perakende öncüsü CarrefourSA’ya ilaveten bünyesinde birbirinden seçkin 200 ulusal ve uluslararası perakende markasının yanı sıra, Bauhaus, Boyner, Mudo, Teknosa gibi diger anchor markaları ile Kozyatağı Carrefour AVM Türkiye’nin ve İstanbul’un en çok ziyaretçi alan, en önemli alışveriş merkezlerinin başında yer almaktadır.

Ziyaretçi Profili A+, A, B+, B, C+, C, D gruplarından oluşan Kozyatağı Carrefour AVM her yaştan ve her kesimden yılda yaklaşık 21 Milyon ziyaretçiyi kucaklamakta olup, Kozyatağı Metro hattının AVM içerisine dahil olması ile birlikte Dünyanın en yüksek ziyaretçi sayısına sahip AVM’lerinden birisi olma ayrıcalığına sahip olacaktır.

Kozyatağı Carrefour AVM 2018 yılı itibari ile Alışveriş Merkezi işletmeciliği ve yönetimi konularında global ve ulusal müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet sunan WAM (Worldwide Asset Management) şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kozyatağı Carrefour AVM, WAM Şirketi yönetimi altında yakın bir gelecekte, Yeni jenerasyon AVM dönüşümünü hayata geçirerek, yeni mimari, yeni dekorasyon, çok yeni konseptler hayata geçirerek, hizmetine Avrupanın en iyi AVM’si olma hedefi ile en üst standartlarda devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.