• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Kurumsal Market

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
156 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erman Usta
  • ADRES: Şenol Güneş Bulvarı Bulvar İş Merkezi No:38/9
  • TELEFON: 0 (532) 341 1219
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal Market; kobilere ve kurumsal firmalara toptan fiyatına alışveriş imkanı sağlayıp, kapılarına kadar hizmet veren bir satış şirketidir.
Bünyesinde Türkiye’deki birçok ilki barındıran Kurumsal Market, kapıya ürün teslimat hizmeti ile şirketler için yepyeni ufuklar açmıştır. Sektör ayrımı gözetmeksizin bir iş yerinin ihtiyacı neyse ona yönelik ekonomik ve pratik çözümler sunan şirketimiz, Toptan Fiyatına Perakende satış mantığı ile kaliteye ihtiyaç duyan şirketler için fiyat avantajını ön planda tutmaktadır. Firmalara sağladığımız avantajların başında, hesaplı ve hızlı alışveriş gelmektedir. Ayrıca seçkin üreticiler tarafından üretilen Kurumsal Market Markaları ile ekonomik ve kaliteli ürünleri de müşterilerimize sunmaktayız.
Ofis ürünleri, firmaların vazgeçilmez yardımcı kaynaklarıdır. Kurumsal Market.com olarak vizyonumuz; doğru zamanda, doğru ürünleri firmalar ile buluşturmak ve gelişen bu süreçte dünya standartlarında hizmet kalitesini yakalamaktır. Şirketimiz, her geçen gün gelişen zengin ürün yelpazesi, geniş ve güçlü dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.
Sektöründeki konumu, profesyonel, dürüst ve yatırımcı kimliği ile lider firma olma yolunda ilerleyen şirketimiz, güçlü tedarikçi ağıyla geniş bir ürün yelpazesini firmalara sunmaktadır. Yatırımlarını artırarak sürdüren Kurumsal Market.com, her geçen gün gelişen depolama alanları ve araç filosuyla sektörün dağıtım ve depolama konusundaki lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Bir iş yerinin ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, hızlı ve pratik çözümler için, Kurumsal Market en doğru adrestir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.