• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
233 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serdar Sadeler
  • ADRES: Atatürk Mah. Erzincan Cad. No:19 ataşehir/istanbul
  • TELEFON: 0 (216) 456 4537
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Limon İstanbul Group kişiye özel hizmet anlayışı ile kuruldu. Özenle ve zevkle hazırladığımız mönüleri konuklarımızın beğenisine sunarken, kusursuz bir organizasyonun en önemli unsurlarından biri olan Catering hizmetini, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizden almanın avantajlarını da yaşatıyoruz. Ayrıca mönülerde yer alan ürünlerin tamamını kendi mutfağımızda üretiyoruz. Davet mekanını küçük ve zarif detaylar ile renklendirerek konuklarınızın keyifli zaman geçirmelerini hedefliyoruz.

Kokteyl, kokteyl prolange, büfe yemek, coffe break, bbq party, fuar ikramları, kahvaltı, lunch box, office toplantıları, yılbaşı party hizmetlerimiz ile düğün, nişan ve her türlü ev davetine hizmet vermekteyiz.

Limon İstanbul Group 20 kişiden 3000 kişiye kadar olan kongre, fuar, toplantı, açılış ve piknik davetlerine hizmet verebilmekte ve tekne gezileri düzenlemektedir.

Bizim işimiz detaylarda gizlidir. Önceki tecrübelerimiz sebebi ile kurumsal ve yabancı şirketlerin taleplerini öncelikle iyi anladığımızı düşünüyoruz ve bu nedenle müşteri portföyümüzde yerli ve yabancı kurumsal şirketler yer almaktadır.

Organizasyonlardaki sunum şeklimiz kadar servis şeklide bizim için önemlidir.
Kullandığımız malzemeler her zaman pırıl pırıl temiz ve şıktır.
Organizasyonlarda sürekli gülümseyen, müşterilerimizin konukları ile iyi iletişim kurabilen servis elemanlarımız görev yapar. Küçük demeden tüm organizasyonlarımızın başında yer alırız. Bu müşterimiz açısından çok önemli. Ayrıca diğer küçük detaylar var. Sunumlarımızda hizmet verdiğimiz şirketin veya ürünün logo renkleri hakim olur. Bu kimi zaman kanepelerdeki logo rengi, logonun yer aldığı bayrak kürdanlar, kimi zaman elemanlarımızın giysileri, peçeteler, çiçekler, mumlar olabilir.

Mönüleri her zaman müşterilerimiz ile yaptığımız bire bir görüşmeler doğrultusunda organizasyonun amacına uygun olarak belirleriz.
Organizasyonlarımızdaki yiyecekler ve içecekler her zaman yeterli miktardadır. Zamanlama konusuna titizlik gösteririz.

Organizasyonlarımızda hep gülümseyen müşteriler ve onların konuklarını bıraktık.
Titiz çalıştığımız için bizimle bir kez çalışan müşteri bir diğer organizasyonunda tereddüt etmeden direkt bizi arıyor. Böylece sürekli çalıştığımız bir müşteri portföyümüz oluştu.

Kullandığımız tüm ürünlerimiz yiyecek, içecek ve diğer tüm malzememiz marka ürünlerden oluşmaktadır, adını duymadığımız hiçbir malzemeyi mutfağımız da kullanmıyoruz.

Ayrıca şirketimiz, Anadolu Sigorta tarafından sigortalıdır. Bu organizasyon sırasında tüm konuklarınızı şirketimizden doğabilecek sorunlara karşı sigorta kapsamında tutmaktadır.
Limon İstanbul Group Temmuz 2006 tarihinden itibaren HACCP Belgelidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.