• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
180 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat
  • ADRES: Güneşli Merkez Mah. Filiz Sok. No:20 İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (212) 651 3016
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Line Perde olarak İstanbul genelinde stor perde, zebra perde, jaluzi perde, dikey perde, motorlu perde, ofis perdesi, büro perdesi, karartma perde, screen perde ve plise perde ürünlerimiz ile siz müşterilerimize daima kaliteli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en önemli prensibi haline getiren firmamız uzun yıllardır, tecrübeli kadrosuyla üretimlerine devam etmektedir.

İstediğiniz mekana göre dilediğiniz ölçülerde üretim yapmaktayız. Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde bir personelimiz uygulanacak olan mekanda veya mekanlarda gerekli ölçüleri sizin belirteceğiniz şekilde aldıktan sonra ürüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu işlemden sonra perdelerinizin üretim aşaması başlar, işlemler tamamlandığı zaman personellerimiz montaj işlemleri için mekanınıza gelerek kısa sürede kaliteli bir işçilik ile mekanınızdan ayrılır.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Line Perde, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren tecrübeli bir ekibe sahiptir. İlk aşamadan son aşamaya kadar kaliteli işçilik yapan firmamız daima müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmektedir.

Sizinde mekanınızdaki perdelerin değişiklik zamanı geldiyse, İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle irtibat sağlayarak, ölçü alımı için randevu düzenleyebilir veya fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.