• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
188 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih AKKILIÇ
  • ADRES: BARAJ YOLU ÜZERİ BALOLUK KÖYÜ NO:7 AĞRI MERKEZ
  • TELEFON: 0 (472) 215 5930
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ AĞRI

FİRMA HAKKINDA

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olan “LOTUS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ” kurulduğu günden İtibaren sürekli büyüyerek, kurum ve firmaların endüstriyel temizlik ürünlerini tedarik edip iş partnerliği yapmaktadır.

LOTUS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ olarak ürettiğimiz ürünler ve sektörde akredite olmuş markaların distrübütörlükleri ile geniş ürün portföyümüzü oluşturduk, temizlik ve hijyen alanındaki tüm ürünlerin tedariği, teslimatı, ürün kullanım eğitimi ve danışmanlığı alanında hizmet vermekteyiz.

İnsan yatırımına daima önem veren firmamız; Eğitim ve bilgi düzeyi yüksek çalışanları, güçlü iş ortakları, güven veren istikrarlı çalışma sistemiyle sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

LOTUS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ; Sağlık kuruluşları, Eğitim kurumlan, Otel, Turistlik İşletmeler, Restaurantlar Kafeteryalar, Spor salonları, Güzellik Merkezleri, Alışveriş merkezleri, Fabrika. Şirketler ve Atölyeler gibi birden fazla insan yoğunluğunun bulunduğu her alana geniş bir yelpazede temizlik ürünleriyle hizmet vermektedir. Ürünleri İhtiyaç sahibi müşterileriyle zamanında buluşturmaktadır.

Başarıya giden yolda kat edilmesi gereken mesafe ne olursa olsun, bütün olanaklarımızla firmamız yanınızda olmayı görev bilmektedir. Her geçen gün daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz. “ EN İYİ HİZMET KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR, “ilkesi ile temizlik ve hijyen alanında iş partneriniz olmak ve birlik de çalışmak dileklerimizle

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.