• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Marel Bilişim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
579 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: mert sekücü
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (850) 304 7315
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

MAREL BİLİŞİM SEKTÖRDE KENDİNİ KANITLAMIŞ SEKTÖRLE İLİGİLİ BÜTÜN YENİLİKLERİ TAKİP ETMEKTEDİR. TÜRKİYE NİN ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ KONUSUNDA SORUNSUZ VE SIKINTISIZ ÇALIŞAN KALİTELİ SİSTEMLERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİMİZLE BULUŞTURMAK VE SÜREKLİ YÜKSELEN FİYATLARA NAZARAN FİYAT POLİTİKAMIZI REAL SEKTÖRÜN ALTINDA TUTMAK VE SİZLERİN GÜVENİNİ KAZANMAKTIR GÜVENLİK SİSTEMLERİ KONUSUNDA, MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDEREK DOĞRU BİR KEŞİF VE HATASIZ BİR MONTAJ SONUCUNDA MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ YÜKSELTMEK,HİZMET VE KALİTE STANDARTLARINI DAHA ÜST SEVİYELERE TAŞIMAKTIR.
FİRMAMIZ BUNUNLADA KALMAYIP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE TEKNİK SERVİS OLARAKDA HİZMET VERMEKTEDİR
ELEKTRİKLİ KÜÇÜK EV ALETLERİ BİLGİSAYAR LEPTOP TABLET TAMİR VE ONARIM OLARAK YAPTIĞIMIZ SERVİSİMİZİN UZMAN KADROSUYLA ÇALIŞAN FİRMAMIZ,ÇAĞIMIZIN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ OLAN GEREKSİZ TÜKETİME DUR DİYEREK, MAKİNALARINIZI EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN KULLANIMINA TEKRAR SUNMAKTAYIZ.
KÜÇÜK EV ALETLERİ EV, İŞ YERLERİ VE DAHA BİRÇOK ALANDA KULLANIMA İHTİYAÇ DUYULAN BİR GEREKSİNİMDİR. ARIZA DURUMLARINDA İSE HAYAT BİRAZ DAHA ZORLAŞMAKTA VE KÖTÜYE GİTMEKTEDİR. EV ALETLERİ ARIZASI DURUMLARINDA DA MAREL BİLİŞİM’İN TEKNİK SERVİSİNDEN HİZMET ALABİLİR VE SORUNU ÇÖZEBİLİRSİNİZ.

FALİYET ALANLARIMIZ:

GÜVENLİK SİSTEMLERİ:
KAMERA SİSTEMLERİ, HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ,YANGIN ALARM SİSTEMLERİ, GÖRÜNTÜLÜ DİAFON, PERSONEL TAKİP CİHAZI PARMAK İZİ KARTLI ŞİFRELİ, BİLGİSYAR KURULUMU BİLİŞİM ÜZERİNE OLAN HERŞEY

TEKNİK SERVİS:
ELEKTRİKLİ KÜÇÜK EV ALETLERİ
BİLGİSAYAR,LAPTOP,NOTEBOOK,TABLET

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE HİZMET VERİLMEKTEDİR
İLETİŞİM: MAREL BİLİŞİM
TELEFON: 0530 581 0881

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.