• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Marmara Forum

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Marmara Forum
  • ADRES: Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 466 6453
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Marmara Forum, zengin marka karması, şehir ile fiziksel olarak bütünlük içindeki mimari yapısı ve kolay ulaşım sağlayan merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

İstanbul’un her noktasından rahatça ulaşılabilen Bakırköy’de yer alan Marmara Forum, 135 bin metrekare kiralanabilir alanında 300 ulusal ve uluslararası marka ve 13 bin metrekarelik eğlence alanı ile İstanbul’da yeni deneyimlerin ve heyecanların adresi.

Carrefoursa’nın 13 bin metrekare alana kurduğu ve Türkiye’deki ilk konsept hipermarketini içinde barındıran Marmara Forum’da Bauhaus, Decathlon, Mediamarkt, Cinemaximum, Maze Up Kaçış Oyunu, D&R, Boyner, YKM, H&M, Zara, Marks&Spencer, Teknosa, Bimeks, Play Bowling ve Flo büyük metrekareye sahip markalar olarak yer alıyor.

Marmara Forum ayrıca Massimo Dutti’den W Collection’a, H&M’den Mango’ya, Lacoste’tan Network’e, Benetton’dan Gap’e, kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra Atasay, Altınbaş, Gülaylar, Assos ve Swarovski gibi mücevher markaları da bulunuyor.

Kiralanabilir alanının 25 bin metrekaresini eğlence ve teknoloji alanına ayıran Marmara Forum, açıldığı günden bu yana gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Marmara Forum; bowling, sinema, Maze Up kaçış oyunu gibi eğlence alanlarının yanı sıra yenilikleri ve trendleri takip edenlere yönelik etkinlikleriyle de bir cazibe merkezi.

Marmara Forum, aralarında Türkiye’nin ilk ve tek 4DX teknolojisine sahip salonların da olduğu, toplam 16 sinema salonuyla hizmet veren Cinemaxımum ile Türkiye’nin en fazla salona sahip sinemasını bünyesinde barındırıyor. Alışveriş merkezini ziyaret edenlerin en çok ilgi gösterdiği ikınci durak ise, 60 farklı markasıyla Marmara Forum Food Court. Türkiye’nin en büyük yeme-içme katına sahip olan Marmara Forum, ziyaretçilere sunduğu farklı seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Marmara Forum’da çocuklu ailelerin ilk durağı ise birbirinden yeni oyuncak ve çocuk giyim markalarının yer aldığı çocuk sokağı. Marmara Forum’da oyun alanları ve bakım merkezleri de yer alıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.