• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Mensan Menfez Klima San.Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
164 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selman Şiranlı
  • ADRES: Yavuz Selim Cad. No:11
  • TELEFON: 0 (216) 463 6339
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1989 yılında Arif Şiranlı tarafından kurulan Mensan kalitesini ispat etmiş sektörün önde gelen firmalarındandır.

Öncelikle müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız deneyimli kadrosu zengin ürün çeşidi, kaliteli üretimi, uygun fiyatları ve satış sonrası hizmetiyle Havalandırma, Isıtma, Soğutma sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Üretim olarak her çeşit menfez, klima aksamları, havalandırma, klima santralleri imalatı yapmaktadır. Satış olarak ithal Flexible Hava Kanalı Ameriflex markasının ana mümessilidir. Geniş müşteri kitlesine hitap eden Mensan, Türkiye’nin her yerine üretim ve satış yapmaktadır.

Gelişen teknolojiyi ürünlerine yansıtarak tüketicinin ihtiyacını karşılamak için her geçen gün imalatına bir yenisini ekleyerek ürün yelpazesini artırmaktadır. 2004 yılıyla birlikte Dudullu’da açılan fabrikamız 2000 m2 kapalı alanda uzman kadrosuyla imalat ve satışa başlamıştır. Bununla birlikte Kasımpaşa fabrikamızda imalat ve satışına devam etmektedir.

Türkiye’ genelinde kazanmış olduğumuz başarıyla sınırlı kalmayarak daha fazla ihracata yöneldik. Kıbrıs, Azerbaycan, Tacikistan, Türkmenistan, Romanya başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihracımız bulunmaktadır.

Amacımız, Mensan Menfez Klima San. Tic. Ltd. Şti. olarak üretim potansiyelini ve kalitesini artırarak avrupaya ve dünyaya açılmak ve Mensan’ı bir dünya markası yapmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.