• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Meral Bilgisayar Büro Makineleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
169 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Meral
  • ADRES: Hürriyet Mah. Cengiz Topel Cad. No:135/b Küçükköy İstanbul / Gaziosmanpaşa
  • TELEFON: 0 (212) 535 7264
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2000 yılında, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde küçük çaplı kuruluşlar için bilişim ve danışmanlık dalında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2002 yılından sonra büyük hacimli şirketlerin ihtiyaçlarını da karşılamak üzere web tasarım, server ve network ağı dalında da hizmetini devam ettirmeye başladı.

2006 yılında Fotokopi Makinesi markası olan Kyocera Mitaco’nun satış ve teknik servisini alan şirketimiz bu zamana kadar durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.
Yaklaşık olarak 1500 ün üzerinde küçük çaplı ve büyük hacimli müşteri kitlesine, 50’nin üzerindeki ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

O zamanlarda yaptığı ilk ve tek yenilik olan, kiralık fotokopi ve kopyabaşı sistemiyle, rakiplerin alaycı gülen yüzleri ile karşı karşıya kalsa da, ilerleyen zamanlarda müşterilerin maliyet ve iş kazancına katkıda bulunarak büyük ilgi gördü.
Attığımız bu büyük adımla, birçok rakip firmalar da bizim yolumuzda ilerlemektedir.
Bünyesinde 5 araçlı, 2 yaya, 1 uzak bağlantı teknisyeni ve 4 şirket içi elemanları barındıran şirketimiz, çalışmalarını profesyonel ve kararlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Mekanik ve Yazılım üzerine eğitimli profesyonel teknisyenlerimiz arıza durumunda müşteriye destek vermesi için her zaman ön plandadır.

Ürünlerimiz tamamen üstün Japon teknolojisidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.