• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
221 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şenol Meriç
  • ADRES: Ankara Sincan - Sincan Sanayi Sitesi
  • TELEFON: 0 (538) 511 2483
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ankara Sincan’da çalışmalarını yürütmekte olan Meriç Duvar, desenli bahçe duvarı, bahçe duvarı, villa bahçesi duvarı, taş duvar, taş görünümlü duvar, istinat duvarı, bahçe giriş kapısı, apartman etrafı duvarı ve arazi çevresi duvarı gibi konularda işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankara’nın her ilçesinde çalışmalarımız bulunmaktadır. İnce ve özenle yapılan işlerimizde sizleri de aramızda görmekten memnun oluruz.

MERİÇ DUVAR
Yıllardır biriktirmiş olduğumuz tecrübemizi siz değerli müşterilerimize aktarmaya devam ediyoruz. Meriç Duvar Sevgilerle.

2004 yılında kurulmuş olan firmamızda özen ve güven içerisinde çalışmalarımızı yürüterek sizler için güvenli ortamları oluşturuyoruz. Ankara bahçe duvarı konusunda alanında uzman kadrosuyla birlikte duvar yenileme veya ilk kez yapılacak çevre düzenlemesinde yerimizi almak için çalışmaktayız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımız her konuda kolaylaşmaktadır. Örnek verecek olursak Eskiden bahçe, bostan, tarla, ev, ahır, ağıl, dükkan, ticarethane, meyvelik, yayla, kır evi, cami çevresi hatta evimizin duvarlarını bile ellerimizde çevreden taş seçerek kendimiz yapardık. Taşları uygun bir şekilde oturtarak arasına gerekli harç maddesini koyarak, günlerce uğraş verdikten sonra çıkıntıları da olsa bir duvarımız olurdu.

Artık o şekilde değil hatta siz evinizde koltuğunuz da otururken İnternet bulduğunuz bir desenli bahçe duvarı tipini bize gönderip ben bundan istiyorum dedikten sonra bize de 10 günden daha kısa bir süre içerisinde yapmak kalıyor. İletişim simgesinden bize ulaşın ve sizin de güzel bir duvarınız olsun.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.