• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
117 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: M. Serdar Çoruh
  • ADRES: Bağdat Cad. Tipi Çıkmazı Sok. No:1/22 Altıntepe
  • TELEFON: 0 (216) 388 8234
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bilindiği gibi çocuklarımızdaki başarıyı yakalamanın en etkili yolu; düzenli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktır.

Okuldan eve gelen öğrenci gerekli çalışma ortamı oluşmadıysa; ya bilgisayarın başına, ya televizyonun karşısına geçer, yada çantasını bir tarafa fırlatıp doğru sokağa oynamaya çıkar.

Bu şekilde hareket eden öğrencilerin başarıyı yakalama şansı oldukça düşüktür. Öğrencilerin başarılı olması için verimli çalışma ortamı olmalıdır.

Etüt merkezimiz öğrencilere düzgün çalışma ortamı oluşturmak ve sağlam temel kazandırmak amacıyla kurulmuş bir eğitim kurumudur. Yeni sistemde 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri her senenin sonunda SBS (seviye belirleme sınavı) na girecekleri için düzenli bir şekilde hazırlanmaları gerekmektedir.

1.2.3. ve 4.sınıftaki öğrencilerimize haftada 20 saatlik etüt programı uygulayarak sağlam temel oluştuşturmayı hedefledik.

5.,6.,7. ve 8. sınıftaki Öğrencilerimiz hafta sonu (Cumartesi) 8 saat Seviye Belirleme Sınavına hazırlanacaklar. Hafta içinde de 20 saatlik etüt programlarımız da; ev ödevlerini,araştırma ödevlerini,proje ödevlerini ve performans ödevlerini yapacaklar hem de hafta sonu anlatlan konularla ilgili yüzlerce test ve soru çözecekler

Şunu düşünebilirsiniz. Acaba çocuğumu dershaneye mi gönderirsem, Yoksa Mert Etüt Eğitim Merkezine mi gönderirsem başarılı olur.

Dershanelerden farklı olan yanlarımız şunlardır.

1- Dershanelerde 20-24 kişilik sınıflarda ders görürler Bizde 8-12 kişilik sınıflarda

2-Dershanelerde sadece hafta sonu veya hafta içi 10 saat ders işlenir. Bizde ise hafta sonu 8 saat SBS programı, hafta içinde de 20 saat etüt programı olmak üzere toplam 28 saat eğitim verilir.

3-Dershanelerde öğrenciler için hiçbir sosyal etkinlik yapılmaz. Bizlerde bir çok etkinlik var.

4-Dershanelerde her 25-30 öğrenciye bir öğretmen düşer. Etüt Merkezimizde 5 öğrenciye bir öğretmen düşecek şekilde kadro oluşturulmuştur.

5-Dershanelerde öğrenci işlediği dersi sınıfta öğrendiğiyle kalır. Bizde ise hem hafta sonu dersini öğrenir hem de hafta içinde öğrendiği dersin pekiştirilmesi için öğretmenleriyle sınıfta etüt yaparak yüzlerce test ve soru çözer

6-Öğrenci Etüt Merkezimizde hem ödevlerini yapar, hem SBS ye hazırlanır, hem de birebir ders çalışır.

Önemli olan sizlerin bizim eğitim sistemimize olan güveninizdir. Yukarıda uyguladığımız sistem hiçbir yer de uygulanmamaktadır. Yani kısacası öğrenci dersini öğrenecek ve etütlerimizde bu öğrendiklerini pekiştirecek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.