• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Meyfilm Film Prodüksiyon ve Reklamcılık Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
151 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Emin Yıldırım
  • ADRES: Küçük Bakkalköy Mah. Dudullu Cad. Brandium Rezidans R1 5/61
  • TELEFON: 0 (216) 504 6560
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Meyfilm, tanıtım ve reklamcılık sektöründeki bütün hizmetleri kendi yetiştirdiği çalışanları vasıtasıyla sağlayabilmektedir. 2007 yılından beri film sektöründe bulunan Meyfilm ekibinin öncelikli amacı estetik değerlere sahip kısa film çekimi, uzun metraj film çekimi, belgesel film çekimi gibi çalışmalar yapmaktır.

Meyfilm Kurumsal Tanıtım Filmi, Tanıtım Filmi Çekimi, Tanıtım Videosu Hazırlama gibi çalışmaları titizlikle yapmaktadır. 2015 yılında 100’e yakın tanıtım filmi çekimi yapan Meyfilm ekibi bu alanda sektör lideri olmuş durumdadır. Ürün tanıtım filmi ve ürün tanıtım videosu çalışmalarınızda da yanınızdayız.

Meyfilm Reklam Filmi Çekimi, Reklam Filmi çalışmaları da yapmaktadır. Her maliyette ünlü oyuncuyu oynatabileceğiniz reklam filmleriniz için Meyfilm’i tercih edebilirsiniz.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve ürün fotoğraf çekimi çalışmalarınızda da Meyfilm’in deneyimli ekibine güvenebilirsiniz.

Meyfilm Klip çekimi çalışmaları yapmaktadır. Uygun fiyatlarla bütün müzik sanatçılarının klip çekmelerine yardımcı olabiliyoruz.

Meyfilm Tanıtım Videosu Hazırlama hizmeti vermektedir. İsterseniz infografik film, 2D-3D animasyon ya da yaratıcı video sunumlarınız için Meyfilm’e güvenebilirsiniz.

Meyfilm 2012 yılından beri sinema eğitimi vermektedir. Senaryo kursu, yönetmenlik kursu, yapımcılık kursu gibi eğitimler vasıtasıyla kendi elemanları yetiştirmiş bir kurumdur. Bu öğrenciler günümüzün yönetmenleri, görüntü yönetmenleri ve fotoğrafçıları olmuş durumdadır.

2016 yılının başlarında Tam Hizmet Reklam Ajansı olmak kapsamında büyümüş olan Meyfilm son dönemlerde web tasarım, katalog tasarım, sosyal medya yönetimi ve grafik tasarım çalışmaları da yapmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.