• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
221 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Esra Gürsul
  • ADRES: Bostancı Sanayi Sitesi Huzur Hoca Sok. No:58
  • TELEFON: 0 (216) 576 9606
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bostancı Mina çıkma yedek parça sektörüne profesyonel kadrosu ve mükemmel ekibiyle sizlere kaliteli hizmet vermek amaçlı sektöre çok hızlı bir giriş yapmıştır. Volkswagen yedek parça ve bununla birlikte hurda veya ömrünü tamamlamış araçların revizyon işlemlerini gerçekleştiren REMER ortaklarından biri olan, Mina yedek parça aynı zamanda anlaşmalı sigortalardan iade parça toplamaktadır.

Bu sigortalara ait Volkswagen parçaları orijinal çıkma yedek parça olarak tarafımızdan temin edilip hizmetinize sunulmaktadır.
Firmamıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kargo aracılığıyla adrese teslim oto çıkma yedek parça siparişi verebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerin tamamı sizlere ulaşmadan önce en son kontrolleri uzaman ekibimizce yapılıp gönderilmektedir.
Kaza ya da belli nedenlerle hurdaya ayrılmış otoları gerek sigorta şirketlerinden; gerekse birinci şahıslardan satın alarak parçalara ayırıp satışını gerçekleştiriyoruz, böylece araçtan sökme orijinal temiz parça satışımızda mevcuttur. En önemli ilkelerimizden biri kaynağı belirsiz ürün alıp satmıyor, aracılık ya da komisyonculuk yapmıyoruz.
Mina çıkma yedek parça olarak size çok geniş bir ürün yelpazesi sunmayı hedefleyen şirket bünyemiz, aynı zamanda ekonomik fiyatlarla da sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.