• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Modern East AVM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
210 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Modern East AVM
  • ADRES: İnkılap, Küçüksu Cd., 34370 Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 632 8080
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

AKYAKA PARK HAKKINDA

Son dönemin finans merkezi olarak parlayan yıldızı Ümraniyemizin en önemli kesişim noktasında konumlanan, “AKYAKA PARK AVM” 2016 yılı Mayıs ayında kapılarını ziyaretçilerine açarak hizmet hayatına başlamıştır. Yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak, “En Huzurlu AVM” imajı ile hizmet veren AKYAKA PARK AVM, keyifli alışverişlerin yanı sıra eğlencenin de merkezi olmaya devam ediyor.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda yerli ve yabancı marka karması ile AKYAKA PARK sadece alışverişin değil, ailelerin çocukları ile birlikte; gün ışığını sürekli yakalayan ferah mimarı tasarımıyla keyifli vakit geçirdiği, etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve konserleri ile de perakende sektöründe farklı bir çizgi yakaladığı bir merkezdir. Gün ışığının hakim olduğu, aydınlık “Food Court” katında öğlen trafiğinde günlük ortalama 4 bin kişi ağırlanmaktadır. Özellikle finans merkezi olan bölgemizde beyaz yakalıların en önemli uğrak yeri olan AKYAKA PARK, ulaşım yönünden de ziyaretçilerimiz açısından hem yürüme mesafesinde hem de metro ve ardından ring seferleri ile başta Kadıköy olmak üzere Beykoz, Sancaktepe, Taşdelen istikametlerinden de direkt İETT otobüs seferleri ile değerli ziyaretçilerimiz için merkezi bir konumda yer almaktadır.

TMSF bünyesinde bulunan AVM’miz özellikle canlı radyo yayınları ve canlı müzik performansları ile ünlü konukları, PR çalışmaları yaparken, sevgili misafirlerine eşsiz bir yaşam merkezi deneyimi yaşatmaktadır. Aynı zamanda TRT iş ortaklığı ile hazırlanan çocuk programlarının yanı sıra değerli minikler için birçok eğitici ve öğretici aktiviteler, keyifli vakit geçirmeleri adına sunulmaktadır.

Teras katı ile dış alan kafeteryaları hem beyaz yakalılar için hem de ailelerimiz için oldukça keyifli vakit geçirebildikleri önemli bir hizmet alanımızdır. Sağlıklı yaşam adına sağlık ve spor merkezimizden faydalanan ziyaretçilerimiz günün yorgunluğunu ve stresini bu alanlarda atmaktadırlar.

Aradığınız yüksek enerjili ve “SİZİN AVM’NİZ” olacak yaşam merkeziniz AKYAKA PARK, her zaman sizleri ağırlamaktan ve keyifli alışverişler ile memnuniyetler sunmaya devam edecektir .
Bizce, AKYAKA PARK yeniliklerini takip etmelisiniz …

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.