• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
166 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Rıdvan A
  • ADRES: İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (850) 302 9955
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İnternet ortamında online olarak hizmet veren firmamız e ticaret alanında sektöre öncelik etmekte ve kalite ürünler ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Bünyemizde oluşturduğumuz çalışma kadromuz ile müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalarak faaliyetimizi yürütmekteyiz.

Ürünlerimiz kategorilerine göre ayrılmakta olup, web sitesi içerisinde özel olarak yer almışlardır. Kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimize hitap edilmekte ve daima yenilikçi hizmet amaçlanmaktadır. Misyonumuz gereği müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalınmakta ve iade, değişim konusunda gerekli destek sağlanmaktadır.

Web sitemiz içerisinde yer alan ürünler teknolojik ürün grubundan, anne bebek grubuna kadar birçok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her ürün kalite ve garanti kapsamı içerisinde size sunulmaktadır. Ayrıca istediğiniz ürünü web sayfamızdan hızlı bir şekilde almanız için özel tasarım ile desteklenmiştir.

Hızlı kargo seçeneği ve zamanında teslimat seçeneği ile hizmet veren firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Ürün kampanyalarımız ve indirimlerimiz hakkında müşterilerimize bilgilendirici mesajlar verilmektedir.

Firma bünyemizde çalışan kadromuz alanında uzman bir ekipten oluşmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerimiz ürün ve firma hakkında geniş bilgi vermektedir. Vizyonumuz içerisinde güvenli ve doğruluk ilkesi yer almaktadır.

Bu ilkeler ışığında hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Aynı zamanda ödeme kolaylığı da sunan firmamız, istediğiniz ürüne ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Fiyat politikamız ekonomik olarak belirlenmiş ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması amaç edinmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.