• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Moto Envanter

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
158 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BURAK ALPASLAN KARA
  • ADRES: Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:47B Folkart Towers A Kule Kat:34 Daire:3406 Bayraklı / İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 935 6829
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Moto Envanter; Onlarca motosiklet aksesuarı ve ekipmanları mağazası varken neden Moto Envanter web sitesini ve mağazasını tercih etmelisiniz?

Şirketimizin kurulu amacı piyasadaki bir çok açıklık ve fahiş fiyatlar. Sizlere farklı olarak neler sunuyoruz? Güvenli alışveriş garantisi uygun fiyatlar ve iade garantisi.

En önemli politikalarımızdan biri müşteri memnuniyeti. Müşterilerimiz bizim için çok önemlidir. Ürünler, Moto Envanter tarafından garantili olup ufak bir problem dahi olsa size en iyi hizmeti verebilmek adına iade garantilidir. Problem yaşadığınız bir ürünü anında iade edebilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünlerin garantili ve yedek parçalarının mevcut olması bizim için çok önemli, aldığınız ürünün özelliklerine bağlı olarak kullanım süresi boyunca huzurlu ve güvende hissetmenizi istiyoruz.

Ürün satışı gerçekleştikten sonra müşterilerimizle ilişkimiz bitmiyor, tam aksine kuvvetleniyor.

Tanıştığımız, iletişime geçebildiğimiz tüm motosiklet severler ile dostluk kurmaya, motosiklet kullandığı süre boyunca eksikleri, ihtiyaçları ve soruları kısmında yardımcı olmak, yanında olmak istiyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimiz için birebir iletişim kanalları kuruyoruz.

Sürücü Ekipmanları
Motosiklet Ekipmanları, Sürücü Ekipmanları, Motosiklet Kask, Motosiklet Eldiven, Motosiklet Pantolon, Motosiklet Bot ve Aradığınız Her Şey Moto Envanter’de!

Motosiklet Kaskları
Motosiklet Kask Modelleri, Kapalı Kask, Full Face Kask, AGV Kask Modelleri, İndirimli Fiyatlar ve Taksit İmkanı ile Motosiklet Kaskları Moto Envanter’de!

Motosiklet Montları
Motosiklet Mont Modelleri, Tekstil Mont, Deri Mont, Dainese, Yamaha, Kawasaki, Honda, Komine Mont Modelleri İndirimli Fiyatları ve Taksit İmkanı ile Moto Envanter’de!

Motosiklet Eldivenleri
Motosiklet Eldiven Modelleri, Yazlık Eldiven, Kışlık Eldiven, Uzun Eldiven, Cross Eldiven, Kısa Eldiven Modelleri İndirimli Fiyatları ve Taksit İmkanı ile Moto Envanter’de!

Motosiklet Aksesuarları
Motosikletiniz için Yedek Parça & Aksesuar modelleri, bakım ürünleri, Manet, Koruma Takozu, Plakalıklar ve İhtiyacınız Olan Tüm Ürün Modelleri İndirimli Fiyatları ve Taksit İmkanı ile Moto Envanter’de!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.