• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
115 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Vedat Nadiroğlu
  • ADRES: Karslı Ahmet Cad. Buket Sok. Selvi Apt. 42/a İçerenköy
  • TELEFON: 0 (212) 211 0066
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Evden eve nakliyat firmamız kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık hizmetleri ( ofis, banka, fabrika, askılı tekstil, fuar ) kurumsal, kişisel alanlarında, uygun, güvenli ve kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye’deki binlerce firmaya ve aileye eşya nakliyat hizmeti etmemize olanak sağlamıştır. Eğitimli nakliyatçı personelimiz, müşterilerimizin her türlü taşınma ihtiyaçlarını özveriyle ve profesyonel bir tutumla ihtiyaçlarınız gidermektedirler.

Müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Eksperlerimiz şehir içi şehirlerarası nakliyelerinizde yardımcı olabilmek için her aşamada yanınızda olacaklar. Deneyimli çalışanlarımızın sizin için başarılı bir evden eve taşıma hizmeti sunmalarını istiyorsanız, bize telefon, e-mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları olarak yurtiçi ilden ile evden eve taşınma veya ofisten ofise taşınma hizmetlerinde, eşyalarınızın büyük bir dikkatle, en yüksek kalitede taşınacağına %100 garanti veriyoruz.

Evden eve taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz eksper sistemi ile eşyalarınız nasıl taşınması tespit edilir. Ayrıca eşyalarınız firmamız tarafından isteğinize göre sigortalanır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.