• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

NeVital Organik Hayat Desteği Ürünleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
255 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Neslihan Venüs Kılıç
  • ADRES: Atatürk Mah. 67 Ada Kardelen 4-4
  • TELEFON: 0 (216) 580 8720
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

NeVital; 5000 yıldır zamanla değişen, hatta yok olan her şeye karşı hiç değişmeyen saf ve berrak bir yolculuğa davet ediyor sizleri.
Topraktan yükseliyor, çiçeğe damlıyor ve başlatıyor mucizeyi.
Doğanın bu mükafatını renkte, kokuda, tatta yakalıyor.
Bir arının dantel dantel işlediği peteğin gizeminde hayatı tadıyor, nefes alıyor, şifayı buluyor.
Bu hazinede, bu güçte yaşamın olağanüstülüğüne tanık oluyor;
Hayat güzel, hayatı yaşamak güzel, hayatın bize sundukları güzel
Yani; hayat nefes, hayat nefis diyor.

Tabiatın balarıları vasıtasıyla sunmuş olduğu bal, arı sütü, polen ve propolisteki hayat iksirinde sağlıklı ve doğal yaşamı keşfe çağırıyor sizi adım adım.

Doğada çok nadir bulunan ve dünyanın en değerli gıdası olarak bilinen ARI SÜTÜ ‘nün yenileyici gücü; kanser, kalp-damar tıkanıkları, tansiyon bozuklukları, kansızlık, kolesterol, kısırlık ve astıma faydaları; bağışıklık sistemine güç ve zindelik kazandırması, hafıza güçlendirmesi ve zeka açmasıyla, içeriğindeki zengin proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve aminoasitler bakımından yüksek değerleri ve organizmayı gençleştirici, doku ve cildi yenileyici, kırışıkları giderici, saç dökülmesini engelleyici özellikleriyle tanıştırıyor bizleri.

Anti-kanser, anti-tümoral, anti-oksidan, anti-mikrobiyal, anti-romatizmal, anti-astımatik, anti-diabetik, anti-viral, yara kapayan ve doku yenileyen, bağışıklık, kalp-damar ve sindirim sistemlerini güçlendiren, derinin mantar ve enfeksiyonlarını iyileştiren, akciğer rahatsızlıkları, bronşit, astım, diş ve diş eti rahatsızlıkları, ülser, yanık ve abseler, kulak enfeksiyonları, kolit, vajinal ve servikal rahatsızlıklar, ateş düşürücü doğal antibiyotik ve anastezik etkileriyle %100 doğal besin PROPOLİS ‘le şifa veriyor bizlere.

Hastalıklar sonrası eski enerji ve canlılığımıza bizi kavuşturacak, sinir sistemimize rahatlatıcı etki verecek, ishal ve kabızlık gibi bağırsak problemlerimizi çözecek, kansızlığa ve prostat sorunlarına yardımcı olacak, görme yeteneğimizi arttıracak, saç dökülmelerimizi önleyecek ve cildimizi canlandıracak poleni hayatımıza alıyor.

Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki yayla balı, seksiyon balı, karakovan ve sepet balı;
Güney’deki narenciye balı
Ege’deki çam balı;
Karadeniz’deki kestane balı, ıhlamur balı, özel seçim yayla balı;
Orta Anadolu’daki geven balı ve kekik balı ayrıca özel bölgelerdeki organik balların zengin enerji ve hoş rayihalarını sağlıklı yaşam kaynaklarımız olarak soframıza getiriyor.

NeVital; 30 yıllık deneyimi; arıcılık uzmanı, bal gurmesi Selçuk Solmaz’ın koordinesiyle, sağlıklı yaşam desteğimiz olan besinlerimizi, FER markasının güvencesiyle, Türkiye’nin her ilinde kapınıza teslim ediyor.
Hep birlikte daha sağlıklı günlerde hayat nefes, hayat nefis diyebilmek için.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.