• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
257 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nidapark Kayaşehir
  • ADRES: Kayabaşı Mahallesi, Kayaşehir 1739. Sk., 34494 Başakşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 951 0619
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Nidapark Kayasehir, Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarında toplam 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor.

Nidapark Kayasehir, Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarında toplam 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor.

Nidapark Kayaşehir konutlarının yer aldığı bölümlere baktığınızda, binaların arazi içindeki yerleşiminin size ferahlık sağlayacak şekilde planlandığını görürsünüz. Nidapark Kayaşehir projesindeki yeşil alanların fazlalığını memnuniyetle karşılarsınız. Daire içlerine geldiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey, metrekarelerin büyüklüğü olur. Nidapark Kayaşehir projesinin bölgedeki aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirir.

Nidapark Kayaşehir projesinin iki bölümünde yer alan AVM ve ofis kulesinin, bölge içinde sizin adınıza büyük bir fark yarattığını fark edersiniz.

Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt, ve Nidapark Kayaşehir Elmas etaplarından oluşan Nidapark Kayaşehir projesinde her bölümün yerleşimi, mimarisi, yeşil alanı ve sosyal tesisiyle başlı başına bir proje gibi tasarlandı. Projenin yanında inşa edilen sağlık kent ve yakınında yer alan üçüncü havaalanı, bölgede önemli bir ofis ve sosyalleşme alanı ihtiyacı doğuruyor.

Nidapark Kayaşehir‘de yer alan ofis kulesi, 28 cadde dükkanı ve AVM, farklı yatırım fırsatlarını değerlendirme ve bu ihtiyacı karşılayan bir proje olarak öne çıkıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla mülk sahiplerine huzurlu bir ortam vaad ediyor. Ayrıca süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.