• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
246 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Proser İlaçlama
  • ADRES: Nispetiye Mahallesi, Nispetiye Cd & Aydın Sokak 23/2, 34340 Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 284 8284
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

1994 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi halk sağlığını korumak için kullanmak, halk sağlığını tehdit eden kemirgenler zararlılar ve böceklerle ilgili etkin denetim ve mücadele imkanlarını geliştirmek ilaçlama alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize daha sağlıklı daha yaşanabilir alanlar sağlamaktır.

Proser İlaçlama 1994 yılından beri İlaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Haşere kontrolü, zararlılarla mücadele konusunda akademik eğitime sahip Veteriner ve ziraat mühendislerimizle birlikte alanında yetkin personelimizin çalışma alanı, İstanbul nüfusunun %98’ini kapsamaktadır.

NextPreviousMüşteri Görüşleri
A’dan Z’ye tüm isteklerimizi duyarlı bir şekilde dinlediler, içinde bulunduğumuz duruma en iyi çözümü sundular ve profesyonel şekilde ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirdiler. Yürekten teşekkürler..
Ahmet Şahin
Tüm aşamaları titizlikle gözden geçirip, ince işçilik ve gerçekten kaliteye oranla uygun fiyatlara hizmet sundular. Bu profesyonel ekibe iş yaşamlarında sonsuz başarılar dileriz.
AVM
Proser İlaçlama olarak 20 yıldan beri ilaçlama sektörü içinde faaliyet gösteriyoruz. Sağlık bakanlığından onaylı çalışma ruhsatımız, uluslararası alanda geçerliliği olan sertifikalarımız ile profesyonel ilaçlama ekiplerimiz sizleri haşerelerden koruyor. İlaçlama firması seçerken lütfen belgelerini görmeden İlaçlama yaptırmayınız. Yasal olmayan ilaçlama firmaları sağlığınızı tehlikeye sokabilir, ödediğiniz ücretin karşılığını alamayabilirsiniz.
Belge ve Sertifikalarımız
BayerHaskodBasf SertifikasıEnvirotekSağlık Bakanlığıİstanbul ValiliğiISO 9001 Belgeli Haşere İlaçlamaBVQI Belgesi – SertifikasyonBüyükçekmece belediyesi onay belgesiGoliath Jelİstanbul Sağlık MüdürlüğüÇanakkale Ünivesitesi Mezunu Veteriner Onaylı Haşere ve Böcek İlaçlama
Tasarım & Danışmanlık: NetMaks.© 2015 Proser İlaçlama İstanbul. Tüm Hakları Saklıdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.