• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
56 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Figen Ersahın
  • ADRES: Hadımköy
  • TELEFON: 0 (212) 662 0031
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Uzakdoğu’nun tüm şehirlerinden kargolarınızı alıyor ve Türkiye’deki adreslere dağıtımını yapıyoruz.
RCS, Uzakdoğu ve Çin’den aldığınız siparişlerinizi kapınıza kadar teslim etmektedir ve bütün gümrük masraf ve işlemlerini sizin adınıza yapmaktadır.
Tek bir paket ithal etmek istediğinizde veya birden fazla global sağlayıcıyı yönetmeniz gerektiğinde, işinizi nasıl kolaylaştırabileceğimizi biliyoruz. RCS Import Express eşsiz lojistik uzmanlığını sizlere sunarak, tüm ithalat gönderileriniz için tam kontrol sağlar.
Kapıdan-kapıya nakliye servisimizde birçok anlaşmalı taşıyıcı firma ve Uzakdoğu ve Asya en büyük Express hava kargo taşımacısı olan İnternational Kargonun hizmetlerinden faydalanmaktayız. Bu sayede, bizimle çalışmayı seçen siz müşterilerimize, farklı bölgesel dağıtım noktaları seçenekleri ile çeşitli günlük hava nakliyat tarifeleri sunan, transit süre esnekliğine sahip, ayrıcalıklı bir nakliye hizmeti sağlama imkanına sahibiz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için, evrak işlerinizi titizlikle, en verimli biçimde yürütürken, nakliyelerinizin tarafınızdan eş-zamanlı takibini ve güvenliğini sağlamak için de dikkatle çalışırız. Bunu başarabilmek için, üstün kalitede online nakliye takip servisi, kapsamlı kargo sigortası servisleri ve detaylı uluslararası nakliyat ve gümrükleme bilgilerine online erişim sağlarız.

Çin’den Türkiye’ye ve Türkiye’den Çin’e her türlü ithalat ve ihracat ürünü, dosya, paket, valiz, tekstil eşyası, test ürünü, özel eşya, koli vb. taşımalarınız için RCS Kargo her zaman en hızlı yaşıma süresi ile size en uygun fiyatları sunmaktadır.

Çin’den Türkiye’ye ve Türkiye’den Çin’e gerçekleştirmek istediğiniz acil kurye taşımaları için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Express kargo fiyatını ve uçuş süresini öğrenin.

Çin’den Türkiye’ye arası kurduğumuz yaygın çalışma ağı sayesinde en küçük ebattan en büyük tonaja kadar size özel kargo nakliye servisi sunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.