• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
171 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ozdemir Aydin
  • ADRES: M. Akif Ersoy Mah. Yıldız Cad. No:1 Taşoluk
  • TELEFON: 0 (212) 682 1010
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 1992 yılında Özdemir Aydın tarafından kurulmuş olup peluş oyuncak imalat ve pazarlamasında hizmet vermeye başlamıştır.1997 yılında Selay Oyuncak Hediyelik Eşya İmalat Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile deklarasyonu yayınlamış, belgesini alarak kalitesini tescil ettirmiştir.

Şirketimiz 2008 yılında, kendisine ait olan 10.000 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Bütün yaş gruplarını dikkate alarak her yaşta çocuk ve gençler için imal ettiği ürünleriyle oyuncak dünyasındaki hak ettiği yerini almış ve bu yolda daima ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir.

Şirketimizin tek ve vazgeçilmez hedefi; bu güne kadar olduğu gibi kaliteli, sağlığa uygun, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürünlerini, en uygun şartlarla imal etmek ve siz müşterilerimize zamanında teslim etmektir. Bizler bu hedeflerimize tam olarak ulaşabilmek için sizlerin kıymetli desteklerinizi esirgemeyeceğini biliyoruz. Bu amaçla sitemizde iletişim linki altındaki iletişim formu yardımıyla olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi bekliyoruz.

Müşterilerimiz arasında Türkiye’de bulunan büyük zincir marketler, ülke sathına yayılmış bayiler ve toptan satış yapan firmalar bulunmaktadır. İtalya ve Fransa başta olmak üzere yurt dışı satış faaliyetlerimiz devam etmekte olup, çok daha iyi yerlere sizlerin sayesinde geleceğimize inanıyor ve bundan gurur duyuyor ve bu haklı gururu sizlerle paylaşıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.