• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Sevgül Pazarlama Tekstil San. ve Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
448 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selman Kaplan
  • ADRES: Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:36/21 İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (212) 444 8738
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2007 yılında İstanbul’da kurulan Sevgül Pazarlama, geçtiğimiz süre zarfında geliştirdiği ürünler ve kazandığı binlerce üyesi ile sektöre damgasını vurmuş, getirdiği yenilikler ve üye-müşteri memnuniyetini hedefleyen politikaları ile pazardaki yerini üst sıralara taşımıştır.

Sevgül Pazarlama ürettiği yüksek teknolojili ve özellikli ürünler ile üyelerine rekabet avantajı sağlayarak üyelerinin kazançlarını arttırmasını bilmiş, ürünlerinde fiyat/performans oranını arttırmak sureti ile müşterilerine azami ölçüde fayda vermeye çalışmıştır.

Sevgül Pazarlama, kazancını arttırmak isteyen girişimcilere, ev hanımlarına, ek kazanç isteyen çalışan bayanlara, öğrencilere ve serbest meslek sahiplerine çok katmanlı pazarlama dünyasının kapılarını açmış, girişimcilere sermeye gereksinimi olmadan iş kurma fırsatı tanımıştır.

Silsew, mikrofiber temizlik bezleri, Mopset temizlik setleri, kireç önleyici manyetik toplar ve mikrofiber bakım ürünlerini yüksek kalitede üreterek Türk tüketicisinin ve üyelerinin beğenisine sunmuştur. Silsew, bundan sonraki yıllarda da insan sağlığına zararı olmayan, temizlik sektörüne yenilik getiren, yüksek teknolojili yeni ürünler ile hizmetine devam edecektir.

SEVGÜL Pazarlama, temizlik sistemleri ve mikrofiber sistemler için Silsew, sıvı temizlik sistemleri ve cilt bakım ürünleri icin Biosew, takı ve mücevherat faaliyetleri için ise Hazinex markalarını kullanmaktadır.

Kısa süre içerisinde network marketing ve çok katmanlı pazarlama alanında en iyi olmayı hedefleyen Sevgül Pazarlama, ARGE’sini yaptığı yeni ürünler ile önümüzdeki yıllara damgasını vuracaktır.

Sevgül Pazarlama ürünlerini satın almak için sistemimize daha önce üye olmuş danışmanlarımıza ulaşmanız gerekmektedir, size en yakın danışmanımızı şubelerimize yada merkezlerimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.