• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Stone Panel Dekoratif Tavan ve Duvar Panelleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Atilla Tunalı
  • ADRES: Fatih Mah. Yakacık Cad. No:145/b
  • TELEFON: 0 (216) 384 0665
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Stone Panel; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir tasarım markasıdır. İç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilir yapısı, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile dekoratif duvar panelleri sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmayız.

Stone Panel Dekoratif Duvar Panelleri, uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat, taahhüt, tadilat, restorasyon vb. birçok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kültür yapımızı çağlardan çağlara aktarmayı sağlayacak, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye taşıyacak, estetik ve ergonomik inovatif ürünler tasarlayıp; çağımızın sorunlarından biri olan görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaya ve geçmiş kültür yapısının verdiği hissi yaşatmaya uygun, mühendislik harikası dekoratif duvar kaplamaları, duvar panelleri üretiyoruz.

Stone Panel; %100 yerli sermaye ve tamamı ülkemizde üretilen ürünlerini bugün Dünyada 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için, anlık 20.000 metrekare stok deposu ve yıllık 270.000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir. Gereken tüm yanmazlık, dayanıklılık, su geçirmezlik testlerinden en iyi sonuçları almayı başarmış ürünlerimizi TÜV SÜD standartlarına uygun olarak üretiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.