• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
266 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Samet Yıldız
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mah. 8. Sok. No:89 İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (546) 515 0511
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İkinci el ev eşyaları mobilya ve beyaz eşya gibi temel ev ihtiyaçlarını bütçemize göre ve ihtiyaçlarımıza göre alabileceğimiz eşyalardır. Bu eşyaların ikinci el ya da spot olarak adlandırılması müşteri profilinin aradığı ürünleri bulmaları için tabela niteliğinde bir isimlendirmedir. Öğrenciler, bekar yaşayanlar, orta gelirli aileler ve ofis çalışanları için ürün temin sağlayan bu noktalar kişisel bütçe ve ülke ekonomisi için bir kazanç konumundadır. Sanal market www.topkapispot.com, web adresi üzerinden İkinci el eşya satışı alışveriş hizmeti ile sağlamaktadır. Şimdi bu siteyi inceleyecek olursak şu özelliklerini sıralayabiliriz.

Topkapı Spot Hakkında
İkinci el eşya alım satım sektöründe adını hızla duyurmaya devam eden Topkapı spot, 2005’ten bu yana hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa ve Asya yakalarında hizmet veren firma, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya gibi ürünlerden oluşan ürünlerini eve teslim hizmeti sağlayarak satış yapmaktadır.

Nasıl Alışveriş Yapılır?
İkinci el eşyaları satan bu site İstanbul’da hizmet vermektedir. İnternet sitesinde siz aradığınız ürünün seçip ürün özelliklerini inceliyorsunuz. Ürünün değişik açılardan çekilmiş fotoğraflarını inceledikten sonra evinize veya ofisinize uygun olup olmadığına karar veriyorsunuz. Ürünü fiyatı konusunda rahat olmalısınız çünkü Topkapı Spot bu alanda siz en uygun fiyatı belirmiş ve internet adresinde ürünün fiyatını belirlemiştir. Ürünü seçip sepetinize attıktan sonra kişisel bilgileri giriyorsunuz Sizin yapacağınız yalnızca bu kadar web adresine girip ürün seçmek ve siparişinizin gelmesini beklemek. Sonrasında Topkapı Spot’un servis işlemleri devreye girer ve ürününüzü teslim aldığınızda kapıda ödeme seçeneği ile ürününe sahip olacaksınız.

Avantajları
Günümüzde kredi kartı alışverişleri yaygınlaşmaktadır. Ama bu durumun getirdiği olumsuzluklar var. İnternetten kredi kartı alışverişi yapmak istemeye veya kredi kartı hiç olmayan insanların ikinci el ev eşyası ihtiyaçları için Topkapı Spot’un sanal alışveriş hizmeti ile bu dezavantajla ortadan kalkmakta doğru seçenekleri size ulaştıran hizmetleri ile Topkapı Spot bu durumu sizin için avantaja çevirmektedir.

Sanal alışveriş yöntemi ile size en uygun ev eşyalarını nasıl ve nereden alacağınızı biliyorsunuz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.