• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Tulga Ürün Geliştirme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
183 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sinan Dönmez
  • ADRES: Şakirbey Sok. No:7/j İçerenköy
  • TELEFON: 0 (216) 573 3950
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tulga olarak biz, endüstriyel ürün tasarımı ve imalatı alanlarında profesyonel destek arayanlarla birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Ürün geliştirme sürecinin temel iki unsuru tasarım ve imalat, ister konsept aşamasında isterse proje aşamasında olsun Ar-Ge amacı güden tüm projelerde yüksek hassasiyet ve ciddi bir titizlikle yürütülmek zorundadır. Bizler de bu alandaki tecrübe ve yaratıcılığımıza güvenerek fikirlerinizi elle tutulabilir hale getiriyoruz. Özetle Tulga, hayalinizdeki bir fikri ayakları yere basan, üretilebilir şekle sokan bir firmadır.

Otomotiv, beyaz eşya, medikal, makine, savunma, elektronik, kalıp ve mobilya gibi birbirinden çok farklı sektörlere hizmet veriyor oluşumuz Tulga’ya daimi bir esneklik getirmektedir. Ekibimiz kimi zaman medikal sektöründe bir firmaya scapula implantı mühendislik çözümü sunarken kimi zamanlarda da zeki bir girişimcinin evcil hayvanlar için düşündüğü eğitim seti konseptini mühendis gözüyle inceleyip üretim aşamalarını takip ediyorlar. Bizler her projeye yeni bir sinema filmini izlemeye başlarmış gibi heyecanla yaklaşıyoruz. Özellikle bize değer katabilecek aynı zamanda bizim de size değer katabileceğimiz fikirleri hayata geçiriyor olmamız ekibimiz için sonsuz bir motivasyon kaynağı. İşimizi seviyoruz ve kendimize güveniyoruz. Daha iyisine ulaşmak adına sürekli araştırıyoruz. Ürün geliştirme ihtiyacı birçok farklı alanda olabileceği için bizler de çok kritik noktalarda kendi sektöründe uzmanlaşmış firmalardan destek alabiliyoruz. İçinde bulunduğumuz endüstrileşme sürecinde Ar-Ge yapmayan firmaların ayakta kalması neredeyse imkansız. Ayrıca yürütülen projelerin ticarileşene kadar gizliliğinin korunması da bu rekabet ortamında çok önemli. Gizlilik, prensiplerimizin başında geliyor.

Tasarım ve imalat, yüksek dikkat ve disiplin gerektiren ciddi bir iş. Tulga’yı götürmek istediğimiz nokta, proje sahiplerinin bu ciddi teknik detaylarla boğuşup iş fikrinden vazgeçmesini engelleyerek gerçekten ülkemize değer katacak olan girişimleri hayata kazandırmak olacak. Fikirlerinize saygı duyuyor ve onu korumak için arenadayız. Bu sebeple çıksa çok satar dediğiniz gece yarısı ağlayan bebeğinizi otomatik olarak sallayacak beşik fikriniz için artık kime geleceğinizi biliyorsunuz.

Gerçekleştirdiğimiz projeler için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve diğer tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.