• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
119 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ümraniye İlaçlama
  • ADRES: Armağan Evler, Atatürk Mahallesi, Geyik Sk. 2-6, 34760
  • TELEFON: 0 (532) 460 1024
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Ev İlaçlama
Ev ilaçlama, haşere kontrolü ve düzenli şekilde böcek ilaçlama yapılmayan evlerde mutfak, malzeme depoları gibi yerlerde sıkça görülen fare, hamamböceği , tahtakurusu gibi zararlı böcekler siz farkında bile olmadan gıda ve diğer malzemelere zarar verdiği gibi gıda maddelerine bulaştırdıkları çeşitli mikroplarla buradan yemek yiyen insanlarında sağlığı açısından tehlike teşkil ederler. Fare ve böcekler evinizde düzenli haşere kontrol ve böcek ilaçlama yapılmazsa sadece mutfak bölümüyle kalmayıp mekandaki aklınıza gelebilecek her yerde zarar vermeye devam ederler.
Evinizdeki krtik noktalara yerleştireceğimiz etkili böcek ve fare tuzakları, haşerelerin giriş noktalarının tespit edilerek kontrol altına alınması ve her ay düzenli bir şekilde yapılacak periyodik haşere kontrolü ve böcek ilaçlama hizmeti ile zararlı haşerelerden temizlenmiş, sağlıklı bir ortamda yaşamın keyfini sürebilirsiniz.
Ev ilaçlama sırasında yerinizi terk etmenize hiç gerek yok, jel ilaçlama ve kokusuz böcek ilaçlama yöntemi ile yapacağımız ilaçlama sırasında evinizde gündelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz

Haşere ilaçlama servisimiz en etkili haşere kontrol yöntemleri ile böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız için en hesaplı ev ilaçlama fiyatları ile hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak, sağlıklı ve etkili bir ev ilaçlama hizmeti verebilmek için asla kalitesinden ödün vermemektedir.
Türkiye’nin en köklü böcek ilaçlama firmalarından biri olan Detay’da kariyer yapacak genç ve dinamik çalışma arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey insan kaynaklarına CV’nizi e-posta olarak yollamaktır.
Detay ilaçlama Turkiye’nin dört bir tarafında hizmetlerimizi tüketiciye ulaştıran bayilerle calışmaktadır. Detay böcek ilaçlama bayiliği hakkındaki bilgi almak ve koşullarımızı öğrenmek için satış departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.