• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Van EDM Kombi Petek Şofben Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
189 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ENGİN DENİZMEAN
  • ADRES: Abdurahman Gazi Mahallesi Zeve 1. Sokak No: 9/A Tuşba/VAN
  • TELEFON: 0 (507) 382 5507
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ VAN

FİRMA HAKKINDA

EDM Kombi Tamir Ve Bakım Servisi, uzun yıllar hizmet verdiği kombi servisi ve bakımı konularında uzmanlaşmış teknikerleriyle kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Gelişen sektöre ayak uydurmak için kombi servisi ve bakımı konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Bilindiği gibi servis hizmeti siz değerli müşterilerimizin kişisel alanlarında yapılmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak firmamızın kuruluşundan itibaren bünyemizde bulunan teknikerleri belli bir olgunluğa erişmiş, aile kavramına önem veren, rahatlıkla bilgi alışverişi yapabileceğiniz, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. EDM Kombi Tamir ve Bakım Servisi, kısa sürede büyük başarı göstererek geniş ürün gamı, kombi tamir ve bakımı kombi kart tamiri, baca gazı analizi, brülör, kazan tamiri, kat kaloriferi, boyler, plaka eşanjör tamiri, teknik servis hizmetleri, deneyimli ve uzman ekibiyle sektör liderlerinden biri olmuştur. EDM Kombi Tamir ve Bakım Servisi, kısa sürede, gelişen ve değişen tüketici ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılayabilmek kaliteli üst düzey ve güvenilir hizmet anlayışını bir üst seviyeye çıkartabilmek adına güncel teknolojik gelişmeleri firma kültürüne uyarlayarak, müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını önceden belirleyerek müşterilerine kusursuz hizmet sağlamayı ilke edinmiştir.

EDM Kombi Tamir ve Bakım Servisi olarak, bugünkü hizmet alanları içinde bulunan geniş ürün yelpazesi; sektörlerinin öncü markalarıyla müşterilerine kaliteyi sunarak, Türkiye genelinde servislik hizmeti veren diğer sektör oyuncularına bayilik yapılanmasıyla yedek parça desteği sağlayarak, kombi tamir ve bakımı arıza teşhisi ve çözümü, tesisat temizliği, ve teknik servislik hizmetleri kapsamında tüm müşterilerine ekonomik ve güvenilir bir yaşam alanı sağlamaktadır.

EDM Kombi Tamir ve Bakım Servisi olarak, hedefimiz, müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak tüm Türkiye’de başarımızı kalıcı kılmaktır. EDM Kombi Tamir ve Bakım Servisi olarak, güçlü teknik teknisyenlerimiz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir işletme ruhu anlayışında; kalite zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Türkiye standartlarına uygun optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam oluşturarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, teknisyenlerimizin aktif görev aldığı bir işletme ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve bölgemiz için durmaksızın çalışıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.