• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Viaport Asya Outlet Alışveriş Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
114 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Viaport Asya Outlet Alışveriş Merkezi
  • ADRES: Yenişehir, Dedepaşa Blv. No:19, 34912 Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 696 1001
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

VIAPORT OUTLET SHOPPING
Via Properties’in İstanbul’daki ilk yatırımı olarak 2008 yılında hayata geçirdiği Viaport Asia Outlet Shopping, bugün Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken yaşam merkezlerinden biri olmuştur.

Toplam 365 bin m2’lik alan üzerine kurulu olan Viaport Asia, 250 mağazası, 4000 bin araçlık otoparkı, eğlence merkezleri, sineması ve diğer tüm ihtiyaçlara cevap veren tesisleriyle sosyal yaşamın merkezi haline gelmiştir.

Açıkhava mimarisi ile, cadde konseptinde tasarlanan Viaport Asia, “outlet” konseptinde mağazalarıyla, kaliteyi uygun fiyatlarla ziyaretçilerinin hizmetine sunuyor. Göl kenarında konumlanan yeme içme alanlarında, şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile içiçe bir atmosfer sunan Viaport Asia, tavus kuşları, tavşanlar, köpekler ve kedilerle iç içe natürel bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Çocuklu ailelerin de en çok tercih ettiği yaşam merkezlerinden biri olan Viaport Asia, Ponny Club, Eğlence Merkezi, bowling ve sinemasıyla da eğlenceyi doruklara çıkarıyor.

Akdeniz kasabası havasında tasarlanan sokaklarda, yol boyu konumlanan mevsim çiçekleri, vitrinlerin ışıltısıyla birleşerek doyumsuz bir manzara oluşturuyor. Viaport Asia içerisinde bulunan, Kapalıçarşı’nın minyatür mimarisiyle donatılmış Bedesten’de ziyaretçilerimizi adeta tarihe yolculuğa çıkarıyor. Devlet sanatçıları tarafından 3 ayda işlenen kubbesi ile göz dolduran Bedesten, akustik yapısı ve heybetiyle ziyaretçilerin uğrak noktalarından biri.

Viaport Asia içerisinde bulunan Crowne Plaza İstanbul Asia, uluslararası misafirlerin başlıca konaklama tercihi oluyor. Sabiha Gökçen’e 10 dakika mesafede bulunan Viaport Asia, yıllık 25 milyon ziyaretçisinin yüzde 30’sine yakın yabancı ziyaretçiyi misafir ediyor.

Konumu, mimarisi, fonksiyonları ile Türkiye’nin en başarılı AVM yatırımlarından biri olarak da seçilen Viaport Asia, 10. Yılını büyük bir coşkuyla karşılıyor.

Viaport Asia, yaşamın tüm renkleri burada…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.