• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
113 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selçuk Çapa
  • ADRES: Aydede Cad. Baylan Apt. No:11 Daire:10 Taksim
  • TELEFON: 0 (212) 297 7457
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Vizyoner; Eğitim ve yönetim danışmanlığı ihtiyacı olan kurumlara, derin bilgi ve deneyimlerini ülkemiz şartlarına uyarlamada becerikli, başarma tutkulu danışmanlarıyla, yaratıcı yaklaşımlar sunmaktadır.

Vizyoner danışmanlarının incelemesiyle sunduğu organizasyon önerileri sayesinde şirketler, hızlı ve etkin küçülme veya büyümeyi sağlayan örgütsel yapıya kavuşmakta, aynı zamanda kısıtlı sayıda büyük müşteriyle çalışmaya alışkın bir yapıdan istikrarlı ve çok daha kârlı müşterilere hizmet edecek duruma gelmektedirler.

Vizyonerin profesyonelliği, işi sahiplenmesi, yaratıcılığı, işe bağlılığı ve uyumlu çalışması dikkat çekiçidir. Ayrıca, teknik yetkinliği, ilişki ağının genişliği, konulara çok farklı boyutlarda hazırlanması kısa sürede hedeflere ulaşmayı sağlamaktadır.

Vizyoner; ilgili ve atılımcı yönetim kadrosu ile şirketinizin geleceğe hazırlanmasında ve sağlam adımlar atmanızda dış dünyadaki gözünüz, kulağınızdır.

Dünya’daki başarılı strateji ve yönetim bilgilerini, uygulamalarını yakından izleyen Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık, titiz ve disiplinli ar-ge çalışmalarıyla uluslararası iş dünyasına açılımınızı sağlayarak şirketinize katkıda bulunur. Ayrıca, yöneticilerinize yüzyüze kaldıkları belirsiz durumlar ve olgular karşısında bilgi, destek, koçluk sağlar.

Mutlu müşteriyi değil tamamen mutlu müşteriyi yaratmayı başarının en önemli faktörleri arasında görür.

Özetle Vizyoner ile çalışmak, hem ulaşılan sonuçlarla, hem de çalışma süreciyle keyiflidir. Daha fazla bilgi veya sorularınız için lütfen bizi arayınız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.