• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Wix Office 3 Boyut Baskı Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dilaver Poyraz
  • ADRES: İstoç Ticaret Merkezi 28. Ada No:45 İstanbul / Bağcılar
  • TELEFON: 0 (850) 532 1622
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Üretim parkurunda bulunan en son teknoloji ürünü 3D yazıcıları ile bir çok alanda prototipleme, proje ve maket üretimi, 3 boyutlu promosyon çözümleri ve Türkiye’de bir ilk olan kişiye özel hediye sektörlerinde hizmet veren profesyonel bir 3 boyutlu baskı merkezidir.

Üretim parkurumuzda bulunan profesyonel 3D yazıcılarımız ile plastikten kompozede tek renk ya da CMYK baskı teknolojisi ile full renkli prototip üretimi yapabilmekteyiz. Aynı zamanda sahip olduğumuz teknoloji ile herhangi bir kalıp maliyeti olmaksızın tamamen hareketli ve strüktürel parça üretimi de yapabilmekteyiz.

3 Boyut baskı merkezi, mimari, inşaat, mobilya ve dekorasyon, reklamcılık, promosyon, döküm, kalıp, kuyumculuk ve ayakkabı sanayi gibi birçok endüstriyel alanda olmakla birlikte aynı zamanda eğitim alanında da geliştirilen projelere teknoloji ve tasarım kavramlarını en üst düzeyde kullanarak destek vermektedir. Türkiye’nin en kapsamlı 3 boyutlu baskı merkezi olarak amaç, minimum maliyetler ve zamandan maksimum tasarruf ile, yüksek kalitede prototip üretmek ve her zaman sektörde ilk sırada yer almaktır. Bu teknoloji ile tanışmak isteyen müşterilerimizi bizi aramaları halinde ziyaret ederek tanıtım yapabiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.