• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlker Korkmaz
  • ADRES: Örnek Mah. Libadiye Cad. Somuncu Baba Sk. Çamlıca İş Merkezi No:50/2
  • TELEFON: 0 (216) 291 2764
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

En kolay ve hızlı nasıl web sitesi tasarımı yaparsınız? Eminim ki, bu sorunun cevabı birçoğumuz için, hazır web sitesi yazılımlarını kullanarak olacaktır. Yaptığım araştırmalar sonucunda, farklı fiyat aralıklarında ve farklı özelliklere sahip birçok hazır web sitesi yapma yazılımına rastladım. Ancak bunlar içerisinde, en beğendiğim yazılım Wizard oldu. Sebeplerini ve bazı öne çıkan özelliklerini aşağıda sıralıyorum.

Sürükle Bırak Yöntemi ile Tasarım: Bir çoğumuz için sürükle-bırak yöntemi alıştığımız bir yöntem. Bu yöntemle çok hızlı bir biçimde tasarım yapabilir, web sitesi objelerinin yerlerini değiştirebiliriz.

Geniş Template Desteği: Wizard içerisinde bir çok sade ve şık template bulunuyor. Bu hazır tasarımlar ile hemen hemen her şirkete uyabilecek tasarımlar yapabilirsiniz.

Arama Motoru Uyumu: Wizard şaşırtıcı bir biçimde Google’da üst sıralara tırmanıyor. Bunun için her sayfaya özel metaları özenli ve doğru bir biçimde girmeniz gerekiyor elbette.

Uygun Fiyat: Ürün sadece 499 TL. Sınırsız sayfa ekleme, domain ve hosting ücretleri ile beraber.

Mobil Uyumluluk: Tek tıkla mobil web sitesi oluşturma şansınız var.

Facebook Aplikasyonu: Yine aynı şekilde tek tıkla Facebook için sayfa oluşturma şansınız var. Yeniden içerik girmenize gerek kalmadan Facebook için bir Tab oluşturabiliyorsunuz.

Wizard’ı denemek istiyorsanız ücretsiz 7 gün demo imkanınız var. Beğenirseniz hemen satın alabiliyorsunuz. Wizard’ı incelemek için: www.wizard.tc adresini ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.