• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
187 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tuba Alp
  • ADRES: Dumankaya İkon Örnek Mah. Ercüment Batanay Sok. No:14 A 1 Blok D:232
  • TELEFON: 0 (216) 317 7844
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tekstil, boya, matbaa, taban, kablo, kauçuk, plastik ve deterjan sanayiinde faaliyet gösteren firmalara üretim alanında ihtiyaç duydukları ürün ve servisleri sunmak amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile kalite ve güveni en temel prensibi olarak kabul eden firmamız müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda kabul etmektedir.

Firmamız dünyaca bilinen birçok firmanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kimyasal maddeleri kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışıyla kurduğu geniş dağıtım araçlarıyla hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Amacımız tecrübe ve hizmet kalitesini en üst düzeylere taşımak ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Sektördeki yenilikleri izlemek ve sürekli değişimi takip etmeyi esas almış firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Sektöründe öncü olmayı hedefleyen Yeğenler Kimya gelişen teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilere göre tecrübe ve kaliteli hizmetini kullanarak en üst seviyelerde olmayı hedeflemektedir.

Yeğenler Kimya; olarak hedefimiz, tüketicilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. Üretim, ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak, uzmanlık ve verimliliğimizi arttırarak ulaşacağımıza inanıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan Yeğenler Kimya, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini bunlara göre şekillendirir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.