• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
182 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Metin Yıldız
  • ADRES: Güneştepe Mah. Özgür Sok. No:5
  • TELEFON: 0 (212) 505 5905
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1982 yılında kurulan Yıldızlar Cam, kurulduğu ilk yıllarda tek cam ve alüminyum kapı ve pencere sistemleri sektöründe hizmet vermiştir.
Şirketimiz, 1990 yılında her alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de gereksiz ahşap kullanımına alternatif olarak geliştirilen pvc pencere ve kapı sistemleri sektörüne girme kararı almış ve Fırat pen tali bayiliği alarak, bu sektörde uzun yıllar sürecek bir hikayenin ilk adımını atmıştır.
Sürekli büyümeyi prensip haline getirmiş olan şirketimiz, maliyet fiyatlarını düşürmek ve müşterilerine kaliteyi daha ucuza sunmak için 1995 yılında Çift cam imalatına başlamıştır.
Sektörümüzde en büyüklerin arasına katılma yolunda ilerlediğimiz bu yolda, 2002 yılında Fırat pen’in üretici bayiliğini alarak büyümemizi sürdürdük,
Ve şimdi
Toplamda 750 m2 kapalı alanda Fırat pen pvc pencere ve kapı sistemleri üretimi
400 m2 kapalı alanda Çift cam üretimi
250 m2 kapalı alanda Alümünyum pencere ve kapı sistemleri ve panjur üretimi
150 m2 kapalı alanda Tek cam işleme ve resim çerçevesi imalatı yapan, ve bunları toptan ve perakende olarak siz müşterilerimize sunan, toplamda 5 montaj ekibi, 7 hizmet aracı ve 30 çalışanı olan ve büyüme yolunda yeni yatırımlar yapmaya devam eden bir şirketiz.
Bu günlere gelmemizde ki katkılarından dolayı şirketimizin kurucusu Sn. Nurettin YILDIZ’a , Fırat Plastik A.Ş’ye , siz değerli müşterilerimize ve kuruluşumuzdan bu yana şirketimizde emeği geçmiş tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Yıldızlar Cam

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.