• info@firmatikla.com
  • 0850 305 40 02

Zeytin Araç Projelendirme Ofisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
247 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burak SIRTMAÇ
  • ADRES: Beylikdüzü OSB. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cadde No:13/58 Beylikdüzü/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (531) 957 7140
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

2021 yılında genç, bilgili ve girişimci bir kadroyla sektörde yerimizi alarak kısa zamanda sektörde önemli bir konum elde etmeyi amaçlamaktayız.

Firma olarak politikamız hizmet verdiğimiz sektörlerde hızlı güvenillir ve uygun fiyatlarla profesyonel bir çalışma ortamı oluşturmak, işin içeriğine göre gereksinimlerini bilen ve buna göre hareket ederek işlerin koordineli bir şekilde yürümesini, işlemlerin daha hızlı, güvenilir, amaçlara uygun bir şekilde sonuçlandırmanın yanında ayrıca işverenlerin güvenini kazanmayı ilke edinmekteyiz.

Vizyonumuz ve mühendislik felsefemizi vurgulayan misyonumuzla potansiyelimizi sürekli artırmak için çabalıyor, tüm iş ve proje süreçleri boyunca karşılıklı olarak deneyim kazanmayı, öğrenmeyi, gelişmeyi ve en nitelikli sonuca ulaşmayı amaçlıyoruz.

Ekibimizin almış olduğu mühendislik eğitimi gelecek başarılarımızın temelini oluşturduğunu biliyor, bu yüzden de gelecekte büyüme ve gelişme hızımızı aynı kararlılıkla sürdürmeyi hedefliyoruz.

Özgün bir mükemmellik noktasında birleşen profesyonellik ve kalitede hem planlamada hem de uygulamada mühendislik yaklaşımını sunma bilincinde olan ekibimiz mühendislik yaklaşımlarını ana temel almasıyla eksiksiz ve özelleştirilmiş bir hizmet sağlamayı da taahhüt etmektedir .

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.